Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Miks foldimisruumi pole? Sa investinud $187 a sul pea 1.1k taga veel. Ja pot enne su calli mingi aroun 1.5k
Kummagi paned ikka seti peale ja sa ütlesid et peab Lootma, et ühel pole Ahigh fd.. well, kui tal ikkagi on siis sul seal kõigest ca 21% equityt ju
Miks foldimisruumi pole? Sa investinud $187 a sul pea 1.1k taga veel. Ja pot enne su calli mingi aroun 1.5k
Kummagi paned ikka seti peale ja sa ütlesid et peab Lootma, et ühel pole Ahigh fd.. well, kui tal ikkagi on siis sul seal kõigest ca 21% equityt ju
TC
Comment