[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: hotcocacola @ Triobet

    Sain esimest korda omahas kõige sitema start-käe :D

    [img width=150 height=90]http://img261.imageshack.us/img261/313/2222omsa2.th.jpg[/img]

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #62
      Re: hotcocacola @ Triobet

      Algselt postitas hotcocacola
      Sellega pole tõesti midagi peale hakata ;D

      Comment

      • surka
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 336

        #63
        Re: hotcocacola @ Triobet

        Hei
        sa siin foorumis üks väheseid omahahoolikuid ning tundud olevat õige inimene kelle poole pöörduda, et äkki saaks cash sessioonist mingi omaha video kokku klopsida. midagi sellist harivat oleks hea.
        mõtle, see oleks sulle ka +EV, kui ma PLO10st suudaks sinu limiitidele tõusta ning sa saaks mu raha seal ära võtta ;D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #64
          Re: hotcocacola @ Triobet

          heh :D, ma taas viimasel ajal holdem, aga ma usun, et varsti viskab siibrisse, siis lendan omahasse.
          kunagi peaks jah videot tegema :D, eks näis missaama hakkab, kui teen, siis panen kindlasti ülesse

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #65
            Re: hotcocacola @ Triobet

            rofl surka pole ikka aru saanud, et raix on donk:D:D:D

            Comment

            • surka
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 336

              #66
              Re: hotcocacola @ Triobet

              ma ise ka, et seega vahet pole :P
              niipalju kui mina temaga mänginud olen on ta jah ainult ära hittinud ;D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #67
                Re: hotcocacola @ Triobet

                sest mu Hit-level on teist kõrgemal!
                Et suurendada Hit-levelit, tuleb lihtsalt rohkem fishide ja donkide vastu mängida :D...seega tehke rebuyd ja lennake minu vastu ;D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #68
                  Re: hotcocacola @ Triobet


                  Tegin ~30min omaha sessi @Trios. PLO50.




                  Üks huvitav käsi oli ka :D...paremal üleval nurgas, suht alguses ;D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #69
                    Re: hotcocacola @ Triobet

                    Tervitus sõbrakesed.
                    Vahepeal sai busto oldud ja täiesti siiber kõigest :).
                    Mõtlesin et asun vana hea taktika juurde, millega sügisel ajasin mitmeid tuhandeid kroone kokku.
                    Alustan 5 card draw mängimist. Mitte et see mäng huvitav oleks, aga nagu teada, siis alates NL50st saab PPsid, aga ma alustan alates NL100st. Mäng on ise antedega ja PPsid tuleb tohutult, eriti NL200-NL400 ! Kahju, et mängijaid seal vähe on. Aga sean eesmärgiks kuskil 4000-6000 PPd per päev.

                    Sügisel sai väga edukalt seda mängitud ja PPde eest turniiridele sisse ostetud. (1$ turniir = 330 PP-d, 10$ = 3300, 25$ = 8250 PPd).
                    Samuti sai jäädud 5 card draw mänguga plussi, mis on tegelikult suht kerge, kui jagada ära, kuidas keegi mängib.
                    Mängu mängitakse vaid pm regularide poolt, kes koguvad vaid punkte, punkte ja punkte.... :), väga vähe actionit on.

                    edu mulle ja edu teile,
                    Raigo suundub taaskord turnademaailma ;D

                    Kontol 50€.

                    Märgin ära ka suurimad turnad mis teen, või kus õnnestun :)

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #70
                      Re: hotcocacola @ Triobet

                      rofl, donk.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #71
                        Re: hotcocacola @ Triobet

                        Algselt postitas hotcocacola
                        Märgin ära ka suurimad turnad mis teen, või kus õnnestun :)
                        pole vist kuskil õnnestunud :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #72
                          Re: hotcocacola @ Triobet

                          ulme foorum :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #73
                            Re: hotcocacola @ Triobet

                            Algselt postitas pikk28
                            pole vist kuskil õnnestunud :)
                            lol, olen ikka :D, aga ma ei viici pidevalt trükkida ja mingit pedendust aretada nagu lebovend oma 375ga:D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #74
                              Re: hotcocacola @ Triobet

                              täpsem info on vahepeal ilmunud:



                              aitäh

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #75
                                Re: hotcocacola @ Triobet

                                rohvel!
                                ise oled üks aktiivsemaid oma 1000+ postiga ja siis kirjutad ma ei viitsi pidevalt trükkida :)
                                pane aga oma võidud kirja :P
                                blogi 2 aprilli sissekannet lugenud ja backup ka tehtud :D

                                Comment

                                Working...