[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #6931
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    võtaks igakell ennem tolle audi a5, kui selle porsche könni või nissani.
    maseratti is nice tho

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #6932
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      See Maserati on jõhkralt ilus auto. Poleks arvanud, et ta "nii" odav on. Muidu Rakveres sõidab üks tavaline valge A5, päris kena on jah.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #6933
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Maseratide ja audide kõrvale midagi vanemat ka kui HCC päevik juba müügiga tegelema hakkas siis panen enda saani ka siia üles vb keegi tahab naisele v lapsele jõulukingiks osta :D võin hinnata ka 50 000 euro peale, kui soovi on.

        http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....475&rhash=1c6e

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #6934
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Maseratide ja audide kõrvale midagi vanemat ka kui HCC päevik juba müügiga tegelema hakkas siis panen enda saani ka siia üles vb keegi tahab naisele v lapsele jõulukingiks osta :D võin hinnata ka 50 000 euro peale, kui soovi on.

          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....475&rhash=1c6e
          Välimuselt täitsa ilus, aga soetamiseks liialt vana ja sisu jääb ka võlgu

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #6935
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
            Välimuselt täitsa ilus, aga soetamiseks liialt vana ja sisu jääb ka võlgu
            3.2 mootor võiks olla küll+ nahksisu ja muud libestid, aga varsti saab uunikumina arvele võtta ja hind hakkab tõusma :D

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #6936
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
              Heh, mis sa selle audiga jändad...võta ikka mingi korralik pill. näiteks http://www.auto24.ee/used/933842 või http://www.auto24.ee/used/897527 või http://www.auto24.ee/used/928606. See viimane sobib imo eriti hästi sellise pokkeripro imidziga. Sõidad monacos ringi selle maseratiga ja oled nagu 50 cent...kujutle ainult kui võimas see oleks
              Lol @ Nissan GT-R. RUSSIA dressid on ka stiilsemad.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #6937
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                Välimuselt täitsa ilus, aga soetamiseks liialt vana ja sisu jääb ka võlgu
                See "vana" vurab tõenäoliselt teedel ka siis, kui HCC mersu juba mahakandmisele läheb. Need vanad kahesed mootorid pidavat kõige töökindlamad olema, mill on nuusata.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #6938
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Lol @ Nissan GT-R. RUSSIA dressid on ka stiilsemad.
                  mulle meeldib Nissan rohkem kui Porche btw.. mulle meeldib, et ta on tehikat ja tehnika viimast sõna täis, rõhkusid jms asju saad ise tuunida ja jälgida keskonsoolist, ekraanidele saad kõik vajalikud näitajad ise sättida.. rääkimata siis neliveost ja libvisevatest diferentsiaalidest jms.. sama töömahuga mootorist on rämedalt rohkem hobuseid välja meelitatud.. loomulikult siiski Maserati ilu annab silmad ette, aga superautodest ma võtaks pigem jusht GT-Ri, rämedalt odavamalt saad aplju kiirema ja tõhusama relva kui muud superautod.. aga eks see ole rohkem maitse asi, kellele tütar, kellele poeg:P

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #6939
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Lol @ Nissan GT-R. RUSSIA dressid on ka stiilsemad.
                    TÄPSELT! Pigem Russian Adibas edition...

                    Nissan on kole. Porche on kole! viimane Maseratti on nii ja naa, aga jääb kordades alla sellele valgele audi A5-le.

                    Mlle just meeldib see valge a5 musta katusega...

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Aga muidu u kahe aasta pärast tahaks praeguse mersu maha müüa

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #6940
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      See obv kõige nutsim, Eestis vist müügil polegi.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #6941
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        nii palju ka kuulnud olen, siis bemm on üks nendest autodest, mis tahab pidevalt parandamist ja juppide vahetamist.

                        Kui oleks võimalus valida see Bemm või ülemine valge A5....obv audi (H)

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #6942
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Mlle just meeldib see valge a5 musta katusega...
                          kõige ägedam musta katusega valge auto on see bmw m6 mis miami vices oli.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #6943
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            nii palju ka kuulnud olen, siis bemm on üks nendest autodest, mis tahab pidevalt parandamist ja juppide vahetamist.
                            leitsi päevik much?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #6944
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Oota natukene coca oma mersuga :D Mul tuttav vannub oma 2006-2007a e klassi nagu vana kuradit :D Ja koik on veeeeeeeeel kallim kui bemmidel :D

                              Mulle ntx ei meeldind ykski see buildupi pakutud variandiest .. maseratil on rõve perse ..
                              see a5 musta katusega on kyll v2gev
                              Last edited by leits; 15.12.11, 15:59.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #6945
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                nii palju ka kuulnud olen, siis bemm on üks nendest autodest, mis tahab pidevalt parandamist ja juppide vahetamist.
                                vale puha. leitsil on bemm ja viimase aasta jooksul ta vist korra käinud remondis ainult. igapäevaselt sõidab ta muidugi maximasse bussiga, aga muidu masin korras ja ei lagune.

                                Comment

                                Working...