Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Kui sul Eesti litsentsiga tubadest see raha pärit siis super safe. Kui ei ole siis kanna nt 3-s osas ja ära jäta kontole vedelema kui esimene üle tuleb. Ilma ei jää anyway, ainult teoreetiline võimalus, et tulumaksu peab maksma (AFAIK keegi veel Eestis maksnud pole pokkeri pealt tulumaksu).
Algselt postitas virukunn
Vaata postitust

Comment