Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Coca ole nüüd, ma saan aru, kui sa jookseks nagu hockeyhero32, aga 7bi alla EV, seda ei saa isegi swingiks nimetada PLOs.
Coca ole nüüd, ma saan aru, kui sa jookseks nagu hockeyhero32, aga 7bi alla EV, seda ei saa isegi swingiks nimetada PLOs.
TC
Comment