[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #6091
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    power check



    $1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

    Hero (BTN): $624.20
    SB: $198.00
    BB: $208.00
    UTG: $249.20
    MP: $292.35
    CO: $214.70

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with 7 T 4 6
    UTG raises to $6, 2 folds, Hero calls $6, 2 folds

    Flop: ($15.00) T 8 K (2 players)
    UTG checks, Hero bets $10, UTG calls $10

    Turn: ($35.00) 5 (2 players)
    UTG checks, Hero checks

    River: ($35.00) 9 (2 players)
    UTG bets $33.30, Hero raises to $133.20, UTG raises to $233.20 all in, Hero calls $100

    Final Pot: $501.40
    Hero shows 7 T 4 6 (a straight flush, Five to Nine)
    UTG shows 2 T A J (a flush, Ace high)
    Hero wins $498.40
    (Rake: $3.00)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #6092
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Viimased nädal aega trackib PTR nii valesti. Tundub et kõik sessid mil näitan suurt profitit, seda ta ei taha kajastada ning kõik suured sessid, kus hävin, neid kajastab 100%- lol.



      Märkasin, et kasutaja Con on lisanud enda avatariks minu pildi. Viimati tegi seda ment ja Oliverk. Oliver muutis ära.
      Kuid ma tõesti ei saa aru, kas ollakse kiiksuga vms? Kas tegu on mingi erilise vajadusega? Mis rahuldus saadakse, sellest, et lisatakse teise Pokkeriprode foorumi kasutaja pilt enda avatariks? Minuarust väga retarded.
      Või kujutatakse endale ette, kui nad moded on, siis võivad nad kõike teha?

      Minuarust suht imelik, et ise ollakse madala profiiliga, kuid Internetis ja arvutitaga ollakse väga julged

      Ranka kunagi mainis, et neil pole spets reelgit millised avatarid olla tohivad vms, kuid tundub väga imelik ja retarded, panna enda avatariks teise foorumlase pilt. Ma saan aru, et mõned on kapist välja tulnud, või plaanivad seda teha...aga plz, hoidke mind sellest eemale. Im not interested.

      Äkki Ranka ja Tigrano peaksid vaatama üle enda Mode tiimi. Vb selle uuendamine/muutmine parandab Pokkeriprod.comi foorumit tulevikus.
      PS! Kuid leidub ka asjalikke modesid (Y)

      Comment

      • supastone
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 242

        #6093
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        äkki on iidoli avatar.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #6094
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Eestis oled sa ju pokkeriringkonnas tuntud tegelane ja tuntusega kaasnevad erinevad asjad. Ise sa pushid ja promod ka ennast ju palju, loomulikult tuleb erinevat tagasisidet.
          Miskid väljamaa pokkeri celebrityd peaksid eriti tiltis siis olema nende tuhandede photoshoppide peale mis NVG-s ja üldse netis vedelevad.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6095
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            john, praegust olukroda ei saa võrrelda välismaa staaride ja 2+2ga.

            näide: kui ma peaks nt Imre pildi enda avatariks panema, siis imo see pole normaalne. Sounds Gay.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #6096
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Ja kui ma panen Ivey 2+2 avatariks siis see pole gay? Kuigi tuhandetel on see avatariks ntx seal. Don't get it.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #6097
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Kas tegu on mingi erilise vajadusega? Mis rahuldus saadakse, sellest, et lisatakse teise Pokkeriprode foorumi kasutaja pilt enda avatariks?
                Tegu on ilmselt lihtsalt naljaga :D.. iseasi kas mode nii tegema peaks. Samas sa pole ka iga teine poker pro ju :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #6098
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Tegu on ilmselt lihtsalt naljaga :D.. iseasi kas mode nii tegema peaks. Samas sa pole ka iga teine poker pro ju :D
                  .

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #6099
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Ja kui ma panen Ivey 2+2 avatariks siis see pole gay? Kuigi tuhandetel on see avatariks ntx seal. Don't get it.
                    OK, vb tõesti pole gay, aga mul lihtsalt tekib selline kahtlus.
                    Miks üldse pannakse sama foorumi kasutaja pilt endale avatariks?

                    Miks sa võrdled mind maailmastaaridega nagu Ivey?
                    Ära võrdle PP-d 2+2ga.


                    edit: olen Conile kaks kirja saatnud. Poiss meil ei taha kuuletuda. Ranka, arvan et mõnele su modele on võim pähe hakanud
                    Last edited by hotcocacola; 14.11.11, 22:42.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #6100
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Ma ei mõtlegi nii lihtsalt lepi oma semi-celebrity staatusega.

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #6101
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Mnjah, võtan oma Galfondi avatari siis ära.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #6102
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          ma olen leppinud sellega, kuid ma ei saa aru, miks on vaja midagi sellist endale avatariks panna?
                          Pangu pilt endast. Aga ei, ennast ei taheta üldse kusagil näidata. Ei nime ja nägupidi. Healjuhul avaldab enda onlinei kasutajanime. Kardetakse, et äkki keegi keda ta varem trollinud on tunneb ta ära...?!

                          dont be such a pussy

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #6103
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                            Mnjah, võtan oma Galfondi avatari siis ära.
                            järjekordne idikas :)
                            tubli oled

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #6104
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              irw ära põe, kuda ma ei löö palli väravasse kui see ette söödetakse. Miks peaks inimesed hakkama oma pilte online foorumis üles toppima? Nagu läheb ju poindile vastu.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #6105
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Aga vb durrrr käib ka foorumites kõiki oma austajaid sõimamas ja käseb pildi maha võtta :D

                                Comment

                                Working...