Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
Ma ei öelnud, et kui sa sõidad autoga 10x rohkem, siis insta on kasko +ev kui sa sellele viitasid. Mul pole lubegi ja pole kunagi autot omanud ja täiesti võimalik, et 99,9% inimestele on see -EV long term, aga siiski you get the point eks?
Ma ei öelnud, et kui sa sõidad autoga 10x rohkem, siis insta on kasko +ev kui sa sellele viitasid. Mul pole lubegi ja pole kunagi autot omanud ja täiesti võimalik, et 99,9% inimestele on see -EV long term, aga siiski you get the point eks?
TC
Comment