[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mortalvombat
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 412

    #4771
    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

    keegi peab blogile vaatamisi 24/7 juurde tegema ju

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #4772
      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

      great öö

      posjfgfjigadfjgf
      üogjafgo
      jüfda
      oüjdaf
      üojüf
      üog
      fsg


      tra mis coolerid ja suurtes pottides flopatakse haiged sette mu vastu
      öö -1,45k$


      selleks kuuks aitab, täna õhtul sünkar ning esmaspäevast ära marokosse.


      ty kõikidele, kes õnne soovisid!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4773
        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

        Noniiiiiiiiino, sellist pidu ja sünnipäevapidu pole ma never-ever näinud. Kuldne on ühendada ca 40 head sõpra kord aastas ja raiuda varajaste hommikutundideni Atlantises....FOR FUCKING AWESOME!

        atis lisandus veel Svenza, kes ei saanud ümber THE FUCKING HONEYBADGERIST :D:D:D...for value

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #4774
          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

          40 head sõpra ja svenza:D

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #4775
            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

            Ja mitte keegi ei olnud ei ala- ega ülejoobes, isegi mitte mina, hämmastav!
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4776
              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

              Pool pohma kõrvale mõtlesin teha HU cashi kuskil madalal. Pole seda formaati ainult hu-cashi lauas ikka väga ammu mänginud, imo see aasta polegi?

              Võtsin 2-3 lauda NL30-50hu....tundub fun :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #4777
                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                kusjuures simo oli jah üllatavalt korras :D, tavaliselt kui ta maxikastis on, sisi taterdab ja laterdab :D

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #4778
                  Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                  Traaaaaaaaaaaa, ma ei jõua pikalt pajatada, niigi sitt on olla. Triobet Openil hakkasin vaikselt timmima... Tagasitulles bussi peal lasti 3 Jägermeistrit käiku ja lahendati ära 4 peale. Siis sain Korgi-Paavoga kokku, läksime Maasikasse, ring peale, joogid sisse ja Atti edasi. Mälleri-Mäsa oli vahepeal kaineks saanud, mis aga ei takistanud koheselt peale joomast. Mina jäin Atis suht mällu, kui varavlages välja astusime ja Pool 6 läksime tuli pilt ette. Pooles kuues jälle mälulünk, kuidas koju jõudsin, ei mäleta. Praegu suht hõre olla, peaks midagi tegema.

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #4779
                    Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                    Ja endiselt : " Ma ei anna sitta! "

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #4780
                      Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                      HAHE
                      ja kui keegi ei tea, millest jutt käib, siis Svenza räägib meemägrast (honeybadger), kes ei anna sitta (dont give a shit!) :D

                      [YOUTUBE]4r7wHMg5Yjg[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #4781
                        Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        Traaaaaaaaaaaa, ma ei jõua pikalt pajatada, niigi sitt on olla. Triobet Openil hakkasin vaikselt timmima... Tagasitulles bussi peal lasti 3 Jägermeistrit käiku ja lahendati ära 4 peale. Siis sain Korgi-Paavoga kokku, läksime Maasikasse, ring peale, joogid sisse ja Atti edasi. Mälleri-Mäsa oli vahepeal kaineks saanud, mis aga ei takistanud koheselt peale joomast. Mina jäin Atis suht mällu, kui varavlages välja astusime ja Pool 6 läksime tuli pilt ette. Pooles kuues jälle mälulünk, kuidas koju jõudsin, ei mäleta. Praegu suht hõre olla, peaks midagi tegema.
                        Poole kuuest läksime kahekesi lümpsi ja tegime kiiruga paar skillipanust. Aga sul hakkas üsna unine olla, nii et otsustasime päevale joone alla tõmmata ja taksoga koju minna.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4782
                          Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #4783
                            Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                            23-26. juuni - Marrakech Deepstack Open Buyin: 550€ Eeldatav auhinnafond: ca 200 000€ Eeldatav esikoht: ca 38 000€ 2010 tulemused: kliki sii...

                            Comment

                            • mihkel88
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 140

                              #4784
                              Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                              hehe, see honey badgeri värk on päris naljakas :)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #4785
                                Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja

                                WSOP MEGA SATELITE OOS, 30 paketti GTD.
                                Kohale tuli 586 mängijat (buyin 535$).

                                OVERLAY: 97 000$ - päris sick!


                                Kaotasin pea pool oma stackist kuniks...KARJUSIN HOOOOOOOOLD



                                IPoker Network No Limit Hold'em Tournament - t60.00/t120.00 Blinds - 10 players - View hand 1347398
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                Buhlos (UTG+2): t1347150.00 11226.25 BBs
                                RAIZORFISH (MP1): t361875.00 3015.62 BBs
                                W0lfenstein4 (MP2): t3390.00 28.25 BBs
                                captain32 (MP3): t6010.00 50.08 BBs
                                EvilDrPorkChop (CO): t8924.00 74.37 BBs
                                tario82 (BTN): t514550.00 4287.92 BBs
                                Pokerallies (SB): t10540.00 87.83 BBs
                                ryyta (BB): t3741.00 31.18 BBs
                                Hero (UTG): t350475.00 2920.62 BBs
                                nb75ie6 (UTG+1): t251325.00 2094.38 BBs

                                Pre Flop: (t180) Hero is UTG with A A
                                Hero raises to t360, 6 folds, tario82 calls t360, 2 folds

                                Flop: (t900) 9 6 2 (2 players)
                                Hero bets t480.00, tario82 raises to t1200, Hero raises to t3144.75, tario82 calls t1944.75

                                Turn: (t7189.5) 2 (2 players)

                                River: (t7189.5) J (2 players)

                                Final Pot: t7189.5
                                tario82 shows 8 7
                                Hero wins t7189.50

                                Comment

                                Working...