[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #4921
    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

    Ametlikult kah 1.

    Raisesin AQo, Rin ai, ma call. Tal K4o. Nice

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #4922
      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

      in b4 ship the moneyzzzz

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4923
        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

        in b4 double post

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4924
          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

          telfiga positades tulevad doublepostid suht tihti, aga imo peaksid RANKA JA TIGRANO POKKERIPRODE FOORUMI MODED tööd tegema

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4925
            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            telfiga positades tulevad doublepostid suht tihti, aga imo peaksid RANKA JA TIGRANO POKKERIPRODE FOORUMI MODED tööd tegema
            Sinu blogi, sinu postitused.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #4926
              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

              päevik...

              no topelt postide pärast on mul jumala savi, siililegi selge, et kui mõni mode seda loeb, siis tal ei tohiks raske olla üks ära kustutada :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4927
                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                päevik...

                no topelt postide pärast on mul jumala savi, siililegi selge, et kui mõni mode seda loeb, siis tal ei tohiks raske olla üks ära kustutada :)
                No mina ei tea - äkki sa tahtsidki nii postitada vms. ja siis pärast saan sõimata jne. Ei julge võimsa coca blogis omavolitseda ja ootan ikka kuningalt käsu ära!!!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #4928
                  Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                  sel juhul peaks ma saama kõiki poste modida enda päevikus (kõrged õigused vms, või ainult spämmi kustutamine)

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #4929
                    Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                    osta parem normaalne telefon. Kõigile lihtsam.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #4930
                      Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                      osta endale parem aju. Raske, aga +ev.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4931
                        Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        osta endale parem aju. Raske, aga +ev.
                        pringitzzzzzzzzzz

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4932
                          Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                          leits, imo sa olid busto ju? standard +60% added juttu sinu poolt lisaks nagu tavalilselt?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4933
                            Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            leits, imo sa olid busto ju? standard +60% added juttu sinu poolt lisaks nagu tavalilselt?
                            Olengi busto ju .. miks sa nyyd järsku seda kysid :D?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #4934
                              Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                              kordamine on tarkuse ema:D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4935
                                Re: [NL200 shallow]............. | hotcocacola.blogspot.com |

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                kordamine on tarkuse ema:D
                                Paar x pean punast veel rullis hittima ... siis enam pole busto

                                Comment

                                Working...