Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja
Ega sa ometi ei kutsu purjus foorumlasi ennast koduteel jälitama, et nad ikka serenaadi lauldud saaks?
Ega sa ometi ei kutsu purjus foorumlasi ennast koduteel jälitama, et nad ikka serenaadi lauldud saaks?
TC
K 
2
Comment