Re: [PLO50-100 HEADS-UP] hotcocacola............ajan oma asja
Graphi ei hakka panema, viib moti alla :D, aga plo100hud olen 2x vähem mänginud, vaid 37k kätt, +1,9k (5bb/100). Graafik kordades swingisem. Praegu -2,2k languses seal, heh.
Usun et pooled nendest kätest on olnud 6max laua tegemised.
ja Laasile: imo cbet on seal standard, vähemalt minul
Graphi ei hakka panema, viib moti alla :D, aga plo100hud olen 2x vähem mänginud, vaid 37k kätt, +1,9k (5bb/100). Graafik kordades swingisem. Praegu -2,2k languses seal, heh.
Usun et pooled nendest kätest on olnud 6max laua tegemised.
ja Laasile: imo cbet on seal standard, vähemalt minul
TC

Comment