Re: [NL100 6max] hotcocacola
krt ma ükskord ka mõtlesin, et tra üldse ei vea, et kaotasin 2x AA-ga. Siis aga vaatasin et vastas on Shortstacker ja tuju läks heaks kohe. ja kui teistel olid koolis tunnid juba alanud olin mina rõõmsalt McDonaldsis ja järasin big mäkki selle raha eest, mis Full stacki - Short stack alles jäi.
Elu oli siis palju rohelisem
krt ma ükskord ka mõtlesin, et tra üldse ei vea, et kaotasin 2x AA-ga. Siis aga vaatasin et vastas on Shortstacker ja tuju läks heaks kohe. ja kui teistel olid koolis tunnid juba alanud olin mina rõõmsalt McDonaldsis ja järasin big mäkki selle raha eest, mis Full stacki - Short stack alles jäi.
Elu oli siis palju rohelisem
TC
Comment