Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
Coca siin pead enda jaoks selgeks tegema, mille jaoks sa telefoni tahad. Kui pildistamine saab sul määravaks, siis on N8 üks parimaid valikuid. Nokia eeliseks on ka navigeerimine.
Mainiks ära ka veel, et puhtalt specide vaatamisest pole kasu, kuna N8 prose võib teistega võrreldes lahja tunduda, aga tal on üks parimad GPUsid(graphics prosessing unit).
Muus osas nagu app store jms jääb nokia siiski poisikeseks. Soft on nagu ta on. Poest ostes saad kindlasti parema softi, kui see mida mina siin viimase aasta jooksul kasutanud olen. Aga kasutajasõbralikkuse poolest paigutaks symbiani tagumisse ritta.
Coca siin pead enda jaoks selgeks tegema, mille jaoks sa telefoni tahad. Kui pildistamine saab sul määravaks, siis on N8 üks parimaid valikuid. Nokia eeliseks on ka navigeerimine.
Mainiks ära ka veel, et puhtalt specide vaatamisest pole kasu, kuna N8 prose võib teistega võrreldes lahja tunduda, aga tal on üks parimad GPUsid(graphics prosessing unit).
Muus osas nagu app store jms jääb nokia siiski poisikeseks. Soft on nagu ta on. Poest ostes saad kindlasti parema softi, kui see mida mina siin viimase aasta jooksul kasutanud olen. Aga kasutajasõbralikkuse poolest paigutaks symbiani tagumisse ritta.
TC
Comment