Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
Olen ka seal akropolises käinud ja ma mäletan, et meil oli alla 3h vaba aega jäetud selle keskuse jaoks - LOL. Poe teine ots polnud veel silmapiirilgi, kui pidi otsad kokku tõmbama :D
Olen ka seal akropolises käinud ja ma mäletan, et meil oli alla 3h vaba aega jäetud selle keskuse jaoks - LOL. Poe teine ots polnud veel silmapiirilgi, kui pidi otsad kokku tõmbama :D
TC
A 
Comment