Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
Need, kes HEMi teemasse ei vaata
http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1974
oleksin tänulik kiire info eest.
Täna olen võtnud ette 3x fullringi laudasid ja arvuti on ise restarsi teinud.
1.) Tean, et peaksin puhastama ventikat, sest viimase 1 kuu jooksul on olnud mul 1-2 restarti. Tõenäoliselt kuumast.
2.) Ülekoormus, prose saab toorelt vatti
3.) OO soft on vigane
Tõenäoliselt on 1. punkti taga kõik...ffs....varsti vaja format ka teha. Samas ostaks lihtsalt paari kilo eest endale normi kasti.
Keegi oskab infot pakkuda millist soetada?
1.) Arvutimänge ei mängi, seega videokaart pole kõige olulisem
2.) Kas praegu kuni 3k eest saab normaalse püssi-kasti?
Need, kes HEMi teemasse ei vaata
http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1974
oleksin tänulik kiire info eest.
Täna olen võtnud ette 3x fullringi laudasid ja arvuti on ise restarsi teinud.
1.) Tean, et peaksin puhastama ventikat, sest viimase 1 kuu jooksul on olnud mul 1-2 restarti. Tõenäoliselt kuumast.
2.) Ülekoormus, prose saab toorelt vatti
3.) OO soft on vigane
Tõenäoliselt on 1. punkti taga kõik...ffs....varsti vaja format ka teha. Samas ostaks lihtsalt paari kilo eest endale normi kasti.
Keegi oskab infot pakkuda millist soetada?
1.) Arvutimänge ei mängi, seega videokaart pole kõige olulisem
2.) Kas praegu kuni 3k eest saab normaalse püssi-kasti?
TC
Comment