Re: [NL100 6max] hotcocacola........................
no sul mõni read ka on?
vastane passiivne või agessiivne?
vaakumis ma ei foldiks, QcJc on täiesti reaalne muidu
no sul mõni read ka on?
vastane passiivne või agessiivne?
vaakumis ma ei foldiks, QcJc on täiesti reaalne muidu
TC
K 
T
7
Comment