Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s
Ei viitsi vana posti muuta aga sa mängid mängu nagu turniirimängija, et ma olen preflopis ees siis ma kohe 3betin aga kahjuks või õnneks on meil 100BB stäkid ning seetõttu pead planeerima oma kätt rohkem kui üks tänav ette.
Näiteks sa oled SB, sinuni folditud ja sul käes Q7o. BB-l on random käsi, mille vastu on meil 52% equityt ja selle range vastu on see pm. valuebet. Aga kahjuks tuleb ka flopike, kus sa ei floppa pm midagi, sind bluffitakse välja või ise vbetid end surnuks ning seetõttu hakkad raha kaotama. Ometi sa ju valuebettisid enne floppi.
Ei viitsi vana posti muuta aga sa mängid mängu nagu turniirimängija, et ma olen preflopis ees siis ma kohe 3betin aga kahjuks või õnneks on meil 100BB stäkid ning seetõttu pead planeerima oma kätt rohkem kui üks tänav ette.
Näiteks sa oled SB, sinuni folditud ja sul käes Q7o. BB-l on random käsi, mille vastu on meil 52% equityt ja selle range vastu on see pm. valuebet. Aga kahjuks tuleb ka flopike, kus sa ei floppa pm midagi, sind bluffitakse välja või ise vbetid end surnuks ning seetõttu hakkad raha kaotama. Ometi sa ju valuebettisid enne floppi.
TC
J
T 
A
Comment