Re: [NL100 6max] hotcocacola....ragistamas OO-s
see 55 käsi, obv et trap.
aga mingi tehh hüdrovaal....kes oli 300+ stackiga...nüüd tõmmati bustosse, ma ise just floppasin nutmasti ja paar kätt hiljem sain top seti, lol.
teda ma allini ei saanud, a suured osad apsasin ta küljest ära
nüüd reloadis 60$ga, lol
see 55 käsi, obv et trap.
aga mingi tehh hüdrovaal....kes oli 300+ stackiga...nüüd tõmmati bustosse, ma ise just floppasin nutmasti ja paar kätt hiljem sain top seti, lol.
teda ma allini ei saanud, a suured osad apsasin ta küljest ära
nüüd reloadis 60$ga, lol
TC




Comment