Re: hotcocacola @ Triobet
Sain esimest korda omahas kõige sitema start-käe :D
[img width=150 height=90]http://img261.imageshack.us/img261/313/2222omsa2.th.jpg[/img]
Sain esimest korda omahas kõige sitema start-käe :D
[img width=150 height=90]http://img261.imageshack.us/img261/313/2222omsa2.th.jpg[/img]
TC
Comment