[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #2341
    Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

    Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    "Money talks and bullshit walks" räägib ameeriklane ning Eestiski öeldi ühes vanas filmis, et "me kõik oleme müüdavad", mille kohta võin mina lisada, et see sõltub peamiselt vaid hinnast. Aga et mitte jätta endast muljet kui tuulelipust, siis soovitan alati mõelda kui midagi avalikult välja öelda. Näiteks:
    - Ma ei osta kunagi Renault'd
    - Ma ei astu kunagi Keskerakonda
    - Ma ei mängi kunagi Olymicus

    Bullshit. Kui see teile piisavalt kasulik on, siis te liitute KE-ga, sõidate Renault'ga ning ülistate Olymic Onlinet nii et vähe pole

    Nii et mõelge ka teised selle vihje peale. Loomulikult oleks coca puhul olnud lollus lepingust loobuda, kuid see viimane postitus algse kõva kriitika foonil jättis vähemalt mulle üsnagi kummalise mulje. Ärge kunagi tehke midagi või kedagi maha kui te ei ole kindlad, et ei hakka nendega tulevikus koostööd tegema.
    Õige hinna eest ma liituks OOga, samuti sõidaks Renault'ga (andke auto ma sõidan tasuta ka:D), aga KE ma ei liituks mingi hinna eest Aga su jutu point on väga õige :)

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #2342
      Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

      Aga kui sa saaksid õige hinna OOga liitumiseks ja Renault´i?

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #2343
        Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

        LOL, savisaar pöördub Sinu poole, ole mees liitu keskerakonnaga me maksame sulle 10k kuus kätte, haha, juba selline raha ja Sa oleks insta seal.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #2344
          Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

          10 alles, 9ga tehakse finaallaud.
          olen stackleader...mmmm

          minu lauas üks short

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #2345
            Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

            härra toodab, why not. gl gl gl.

            Comment

            • Toomasl
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 258

              #2346
              Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

              see short olin mina. AQ < AK ning AK < AT. ez game 5 handed, ei saa foldida, aga kaotada saab:P

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #2347
                Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                võitsid turna, mis seis on?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2348
                  Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                  3s koht & 37 813 EEK
                  is nice
                  badbeatidest karjun blogis mingi aeg...a hetkel mingit tilti ega midagi pole, liiga vässu.
                  Kellaaeg suht tsaus...tõenäoliselt lennutan end varsti Tartusse ära, sest magada ma siin ei saa...kell 12 pekstakse mind hotellist välja hahe

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #2349
                    Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                    normal suht, ma võtaks sinu asemel uue päeva hotellis ja puhkaks täielikult välja, see bussisõit väsitab rämedalt lisaks

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #2350
                      Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                      ma mõtlen sellele kusjuures, kuigi ma ise tahaks suht käbe tlnasse
                      samas on hea see, et bussis saaksin magada või poolmagada ning aeg läheb kiirelt. Ma vihkan tln-trt sõite...jube jube..seega +ev oleks hetkel sõita bussiga :D

                      Comment

                      • faronel
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 228

                        #2351
                        Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                        ... ja kõik algas sellest, et Kiku halastas sulle riverisse. :D:D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2352
                          Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                          Kui tahad turniiril kaugele jõuda, siis pead mitmed kordi tulest eluga välja tulema, see on fakt :)
                          Endal oli neid ca 2-3x.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #2353
                            Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                            GG ja gratz!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #2354
                              Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                              paljude postitused ajavad mind lihtsalt naerma :D.
                              ja jutt mingist saatanast, wtf is this shit? sellesmõttes, et kui ma juba enne teami saamist kiitsin OO softi, võrku, mängijate "taset"....
                              rõhutan, OO on teinud mitmeid väga suuri uuendusi oma softis.


                              maheaatom räägib õiget juttu.
                              ja olen kindel, et 99% inimestest oleks selle pakkumise vastu võtnud...ma ei saa aru, milleks puhuda mingit plära teemal:"ohh vaata mida sa nüüd tegid, facepalm" <--- standard eestlase kadedus või mis? vähemalt tundub nii :)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #2355
                                Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Kas videos on see sama reporter, kes sind mingis eelmises intervjuus Marekuks ( võis olla ka mingi muu sarnane nimi ) nimetas või :D?
                                jah, sama tsikk, kerttu jukkum :D


                                to rage: ma ei räägiks sellest pikemalt. Ytlen niipalju, et obv ma mängin OO toas. Ma ei tee sellest suurt mulli, mulle meeldib seal. Mulle meeldis sealne keskkond juba esimesest hetkest, mil cashilaua lahti tegin. Hetkene mott on nii laes et jube, mul pole see kunagi varem nii kõrgel olnud...mmmm

                                Comment

                                Working...