Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker
Õige hinna eest ma liituks OOga, samuti sõidaks Renault'ga (andke auto ma sõidan tasuta ka:D), aga KE ma ei liituks mingi hinna eest
Aga su jutu point on väga õige :)
Algselt postitas Maheaatom
Vaata postitust
Aga su jutu point on väga õige :)
TC
Comment