[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • surka
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 336

    #46
    Re: hotcocacola @ Triobet

    Algselt postitas gert23
    jah omaha trios on tõesti puhas kuld. Ise lasen PLO20-s ja noh ka seal on ikka no ma ei oskagi kohe öelda. Enne just leidsin ühe meeletu jõuluvana. Mingi 20 minutiga kinkis lastele kuskil 10 buy inni küll.
    kuid point selles, et ega ma muhvigi ei õpi seal küll. Kui aega oleks, siis parem mestiks teiega ranka ja tigrano koolis. Seal te õpite vähemalt abc selgeks.
    see olin vist mina :-[

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #47
      Re: hotcocacola @ Triobet

      eile suutsin end taaskord võidelda Triobeti 2000€ Guarantees 3.ndale kohale ja tasuks 230€, YAY !

      Comment

      • gert23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #48
        Re: hotcocacola @ Triobet

        jah, nägin seda. Gratz man!.
        Endal lõhuti auku ostuga flopis olev kolmik ära. Logish, et nupud saime enne turni juba sisse, mul oli 5k tal 6k ja vastavalt olime mingi 6s ja 9s stack. Tra ja riverdas endale rea. Bljaa ma olin nii närvis. :)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #49
          Re: hotcocacola @ Triobet

          parim hetk oli finaallauas, kui PRIVADOR lendas AAga minu AA vastu, aga ma kuidagi runner-runnerdasin nuts rea, hahe :D

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #50
            Re: hotcocacola @ Triobet

            Algselt postitas hotcocacola
            parim hetk oli finaallauas, kui PRIVADOR lendas AAga minu AA vastu, aga ma kuidagi runner-runnerdasin nuts rea, hahe :D
            Nuts rea? Rigged.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #51
              Re: hotcocacola @ Triobet

              Sa tegid seal rebuysid ka? Endal siis flopil olnud rea- ja mastiostuga sain ühe kaasa ning turnil saadud nut flushiga lükkasin all-in ning loomulikult mingi vana oli flopil oma top pairiga kaasa tulnud, mis turni ja riveri (!!) abil paranes majaks. Ei viitsinud hakata rebuyd tegema.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #52
                Re: hotcocacola @ Triobet

                to taipu: see omaha vaata...4 kaarti ja siis 2 käest, 3 lauast. Mõlemal oli käes parim käsi AA aga ma oma teise kahe kaardiga venitasin rea välja :D.

                Ma tegin 4 rebuyd :D...st kohe alguses, et start oleks 2000 pealt :)

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #53
                  Re: hotcocacola @ Triobet

                  No selge siis ei imesta, suure stackiga on omahat ikka tunduvalt lihtsam mängida.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #54
                    Re: hotcocacola @ Triobet

                    Nii, muide...kui keegi tahab/soovib näha, minu kuu eesmärke detsembris, siis vaadaku sealt Novembri/detsembri kuueesmärkide alt.


                    Just hakkasin Trios taaskord keevitama. Eile, kolmapäeva õhtuks tegin endale 300€ kasumit, aga siis hakkasin seda maha mängima, hommikuks jõudsin nulli- MASENDAV. Vähemalt sai raket sitaks juurde + reloaded ka läbimängitud :). Seega pole hullu midagi.
                    Nüüd võtsin end PLO50-s kokku ja üritan ultra nit olla, hetkel töötab.
                    Kaart jookseb piisavalt hästi, setid jäävad pm nutsideks.

                    Just sain hea poti.....ennast ka ajas veits naerma, millega ma võitsin:



                    Microgaming, $0.25/0.50 Omaha Cash Games, 6 Players
                    Hand Converter by Pokerhand.org

                    Board:
                    tupac93 (UTG): $38.75
                    hotcocacola (UTG+1): $66.27
                    mbfa240883 (CO): $36.74
                    TrickyTree72 (Button): $39.75
                    Callitemrni (SB): $69.33
                    Mel74 (BB): $385.21

                    Dealt to hotcocacola 4 : diamond: A 7 A

                    Pre-flop:
                    (1 folds), hotcocacola raises to $1.75, TrickyTree72 raises to $6, (1 folds), Mel74 calls $6, hotcocacola raises to $24.25, TrickyTree72 all-in $33.75, Mel74 raises to $58, hotcocacola all-in $42.02, Mel74 calls $66.27

                    Flop: ($173.04) 4 7 8 (4 Players)

                    Turn: ($173.04) 7 (4 Players)

                    River: ($173.04) 6 (4 Players)

                    Results:
                    hotcocacola Showed 4 A 7 A
                    Mel74 Mucks T 3 9 6
                    TrickyTree72 Showed Q A J K

                    hotcocacola wins $53.04
                    hotcocacola wins $116.50




                    YEAH (H), mulle meeldis ja kohe jätkan samades laudades.




                    Mina olen tähele pannud seda et tase PLO50 ja PLO100s @Trios õhtuti 22.00-11.00 vms on üllatavalt kõrge, aga lõunasel ajal on vaba raha nii palju :). Samas, kogemused ütlevad holdem NL50 ja NL100 kohta JUST vastupidist :)

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #55
                      Re: hotcocacola @ Triobet

                      Tegin Full Tildis 10+1$ nö Terminator turniiri, kus 8$ läks fondi ning 2$ terminatorisse.
                      Sain mingi 5-6 termika chippi ja jõudsin rahadesse. Osalejaid oli 280, 27 said raha.
                      Jäin mingi 27ndaks. Jumalast haige. Olin terve aeg 3-7 koha peal ning siis kui mul BB ja A9s (blinded 500/1000 vist), raisen 3500le, SB foldib ja BB läheb allini 30k chippi, no instacall, kuna ta arvas et ma stealin ja siis panen käe maha...nooo ta keerab ümber J5o !!!!!!!!!!! Ja loogish, et riverdab ära, TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....3h 20min jebisin ja sain närused 16$ :S

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #56
                        Re: hotcocacola @ Triobet

                        Kõik turnad on rigged, neid võib ainult purjus peaga mängida :D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #57
                          Re: hotcocacola @ Triobet

                          turnat ma pole purjus peaga kunagi teinud :D, aga ma võin öelda, et joomis käigus, enne kluppi minekut on ideaalne osaleda donkfestil- 1€ heads-up SNG :D, te ei kujuta ette mis seal toimub:D, K-high on pm nuts:D.
                          Kui laudades oleks 100x rohkem rahvast...siis ma suundux vaid 1€-ste HU-de peale, sest aasta jooksul peaks saama ma ikka 100 000 000€ plussi ;D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: hotcocacola @ Triobet





                            IRWWW

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #59
                              Re: hotcocacola @ Triobet

                              Algselt postitas hotcocacola
                              oi kuidas tahaks öelda hetkel Rankale:"Ei, see on standard! :D"
                              ;D ;D ;D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #60
                                Re: hotcocacola @ Triobet




                                tahab toota :D, aga et vältida kobinaid, siis ma mõtlesin ka veic ette, kuna ma täiega kaval. Loogish, et Celtic saab persest Hiberniani käest mingi ulmelt 6:2 :S




                                ;D

                                Comment

                                Working...