Re: [NL100 6max] hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker
Hui ongi elamine nii kallis, ega mingi presidendi sviidis siis elama ei peaks. Üli palju normaalseid turnasid on ju 1500 taalase sisseostuga. Imo suht mõeldav plaan ju tegelikult suveks paariks nädaks Vegasesse, mõtle sellele. Ma küll mõtlen.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
TC
Comment