[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: hotcocacola @ Triobet

    Algselt postitas hotcocacola
    oi kuidas tahaks öelda hetkel Rankale:"Ei, see on standard! :D"
    Kui converter vigast ei pane ja ma kätt õigesti lugesin (ees raise to 7 ja sa raised to 12 ehk paned 5 juurde), siis su 3bet size on küll väga halb.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #32
      Re: hotcocacola @ Triobet

      Algselt postitas ranka
      Kui converter vigast ei pane ja ma kätt õigesti lugesin (ees raise to 7 ja sa raised to 12 ehk paned 5 juurde), siis su 3bet size on küll väga halb.
      selle käe juures on kõik vale :D, proovi ühte õiget asja leida va selle et ma poti võitsin :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #33
        Re: hotcocacola @ Triobet

        Mida teha turnil ? Mina igastahes tegin oma otsuse, aga ei tea kas see oli õige. Arvan, et oli, kuigi.....
        Vaadake actionit: http://www.pokerhand.org/?3485476
        Bettisin ise turnil, sest teadsin et enivei ta läheb allini, et äkki ta suudab oma drawd/2 paari vms ära visata :)
        Olgem ausad, ma tahtsin calli :D

        [img width=150 height=139]http://img82.imageshack.us/img82/6728/midatehaxl8.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img82.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #34
          Re: hotcocacola @ Triobet

          Mida teha antud olukorras?
          Mul jooksis mõte kinni ja lükkasin hoopis raise peale. Igasugune info on oodatud. :)
          Vaadake kõigepealt preflop ja flop actonit siit: http://www.pokerhand.org/?3485391F


          [img width=150 height=139]http://img515.imageshack.us/img515/4501/flopkilesls6.th.jpg[/img][img width=1 height=1]http://img515.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

          Comment

          • mihkel88
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 140

            #35
            Re: hotcocacola @ Triobet

            Esimene käsi: mina oleks õnnelik kui rolli on ja rahad seal sisse saan. Teine käsi - ei teagi, ilmselt oleks samamoodi teinud,kui vastase kohta reade pole.

            Comment

            • algajaproff
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 26

              #36
              Re: hotcocacola @ Triobet

              Esimeses käes foldi flopis raise peale. Üldiselt agressiivsuse näitamine sellise käega on hea, aga kui vastane on tõstnud, siis on kaks võimalust, kas paned ta tugeva tõmbe või seti peale. Esimesel juhul on kasulik nupud kohe sisse panna, teisel juhul viska maha. Kuna raha oli selleks ajaks vähe sees ja sul oli masti tõmme endal olemas suureneb tõenäosus, et vastasel on siiski set ja ma oleks käe maha visanud. Teine käsi on standard.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: hotcocacola @ Triobet



                jätan trioga hüvasti vist:D
                liiga rigged

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #38
                  Re: hotcocacola @ Triobet

                  Ei ole midagi rigged, river aint on, tuleb potid varem maha võtta lihtsalt.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #39
                    Re: hotcocacola @ Triobet

                    1 päev nl50 flop oli AKJ , ma olin button ja raisisin lõpuks su all in sa callisid 10 10ga oam full stacki, mis teema see oli? ;Dtillt?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: hotcocacola @ Triobet

                      Algselt postitas alaska
                      Ei ole midagi rigged, river aint on, tuleb potid varem maha võtta lihtsalt.
                      HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

                      ;D ;D ;D ;D ;D :) >:( >:( >:( :) :)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #41
                        Re: hotcocacola @ Triobet

                        Algselt postitas marguzz22
                        1 päev nl50 flop oli AKJ , ma olin button ja raisisin lõpuks su all in sa callisid 10 10ga oam full stacki, mis teema see oli? ;Dtillt?
                        kle ma ei mäleta :D, palju jaotusi on olnud :D, ma ei usu et tilt....aga noh..ma ei oska kommenteerida ;D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #42
                          Re: hotcocacola @ Triobet

                          Algselt postitas alaska
                          Ei ole midagi rigged, river aint on, tuleb potid varem maha võtta lihtsalt.
                          See on täitsa tõsi, mina enamus potid võtangi igaks juhuks turnis maha ;D
                          Aga PokerStarsis NL25 võin bettida nii palju kui tahan, keegi ära ei jooxe ja riverini jõuavad alati ja ei suuda ma võita seal :D

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #43
                            Re: hotcocacola @ Triobet

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            See on täitsa tõsi, mina enamus potid võtangi igaks juhuks turnis maha ;D
                            Aga PokerStarsis NL25 võin bettida nii palju kui tahan, keegi ära ei jooxe ja riverini jõuavad alati ja ei suuda ma võita seal :D
                            No näed, järelikult on pokerstarsi NL25-es vastased hoopis rigged ja nende vastu oled võimetu.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #44
                              Re: hotcocacola @ Triobet

                              aga keegi pole kasutanud veel sellist taktikat, et pot flopis maha võtta:D, mõelge, te ei näee turni ja riverit....:D

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: hotcocacola @ Triobet

                                Algselt postitas hotcocacola
                                aga keegi pole kasutanud veel sellist taktikat, et pot flopis maha võtta:D, mõelge, te ei näee turni ja riverit....:D
                                Tavaliselt ongi nii, et algajad näevad ainult ühte tänavat korraga, nagu oleks teised kadunud ;D

                                Comment

                                Working...