[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #1501
    Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

    kas soovilugu saab? nl50hu pacificus?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1502
      Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

      Meeldib mulle vist coca mäng kõige rohkem isegi nendest, kelle mängu näinud olen.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1503
        Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

        tra jumala tildis juba sellest refreshimisest :D. sittagi ei muutu, koguaeg temper.... bla bla bla unavailable

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1504
          Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

          Algselt postitas eddi
          kas soovilugu saab? nl50hu pacificus?
          lol, kahjuks ma pole eriti kõva hu cashgames, seal oleks nii palju leake, et halb hakkab :D

          tänud laas, ma loodan et see polnud leveldamine :D

          Algselt postitas pikk28
          tra jumala tildis juba sellest refreshimisest :D. sittagi ei muutu, koguaeg temper.... bla bla bla unavailable
          lisasin uue lingi kah: http://www.2shared.com/file/11090193..._Treening.html

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1505
            Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

            ty

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #1506
              Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

              ma tõmban ka suurte ootustega :)

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #1507
                Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                5+ sulle viitsimise eest. tõmasin alla ja vaatan ka ehk mingi aeg.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1508
                  Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                  Üks asi, mida ma märkasin on see, et mina näiteks positsioonis karistan limpereid ka T8s, 9Ts, ehk siis kõrgemate suited connectoritega, sul lähevad nad insta mucki, tahtsid video pärast asja lihtsaks jätta või üleüldiselt ei meeldi väga pote mängida ja pole seega connectorite fänn?

                  QTs läks ka buttonilt mucki, 40% royalist ju!:D

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #1509
                    Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                    Vaata et see Q high boardil TTga etc väljamaksmine standardiks ei muutu, sest sellised tight fishid A,Q,K, flopil check callivad oma top pairidega millega ei taheta check-raiseda, kui turni checkid, riveris v-betivad.
                    Ja väga loose fishide vastu väikeste pocketite avamine OOP ei ole ka väga hea imo, lihtsam on checkida, set hittida ja valuet saada./Mõtlen just kui on limped pot ja oled sb või bb.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1510
                      Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                      :):):)
                      tagasiside on nuts =)

                      pm see TT vs Q high board oli kõige raskem olukord seal videos :)

                      Hmm..tavaliselt ma ikka ison neid kalu, aga QTs...öelge ajaliselt, kus on, mis toimub :P :)

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #1511
                        Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                        küsiks, et kas 4bet shove JJ on standard ABC 6maxi puhul?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1512
                          Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                          ei tea, nagu öeldud, tulin just lauda ja vastase kohta polnud ühtegi statsi. Peale selle, see oli BvB olukord...vot :P

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #1513
                            Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                            Algselt postitas KristjanLaas
                            Üks asi, mida ma märkasin on see, et mina näiteks positsioonis karistan limpereid ka T8s, 9Ts, ehk siis kõrgemate suited connectoritega, sul lähevad nad insta mucki, tahtsid video pärast asja lihtsaks jätta või üleüldiselt ei meeldi väga pote mängida ja pole seega connectorite fänn?

                            QTs läks ka buttonilt mucki, 40% royalist ju!:D
                            T8s hmmm kui ees on mingi 2-3 limperit ja raisid ja saad calli mis edasi plaanid teha? c/f sest ega sa seal enamus aegadest midagi ei hitti ja kui hitid siis bottom või middle pairi ja mis sellega peale hakkad... veel hullem kui saad 3beti otsa blindidelt

                            muidugi oleneb vastastest pigem sellise lehega abuseks thight vendi kelle range on nii kitsas et enamus ajast loobuvad , mingeid station fishe vms mis coca seal videos mainis võid küll kalu isoleerida aga mina teeks seda parema lehega kui 8Ts või 9Ts

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1514
                              Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                              mul oleneb laudadest...ma pean teadma, kes on lauas, kui palju regse ning kus need regsid asuvad. Sp ongi minuarust kõige parem mängimis viis tile-mode, ehk lauad üksteise kõrval :)

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #1515
                                Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                                Algselt postitas vilkar
                                T8s hmmm kui ees on mingi 2-3 limperit ja raisid ja saad calli mis edasi plaanid teha? c/f sest ega sa seal enamus aegadest midagi ei hitti ja kui hitid siis bottom või middle pairi ja mis sellega peale hakkad... veel hullem kui saad 3beti otsa blindidelt

                                muidugi oleneb vastastest pigem sellise lehega abuseks thight vendi kelle range on nii kitsas et enamus ajast loobuvad , mingeid station fishe vms mis coca seal videos mainis võid küll kalu isoleerida aga mina teeks seda parema lehega kui 8Ts või 9Ts
                                Weak mängijaid võid isoleerida väga vabalt ükskõik millega positsioonist.
                                Kui ikka Limp-Fold stat on kõrge, Fold to cbet on kõrge.
                                Niikaua kuni lastakse nii mängida siis peab abusema...

                                Comment

                                Working...