[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1516
    Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

    täpselt nii.

    tegin juba ühe sessi +1,2bi. Alustasin kiirelt +2ga, jubedad....leidsin 2 vaala! Rsk, a siis tõmmati mind isegi poole biga miinustesse, aga kiire ja edukas lõpp ning järjekordne edukas päev on alanud :P

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1517
      Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

      Algselt postitas vilkar
      T8s hmmm kui ees on mingi 2-3 limperit ja raisid ja saad calli mis edasi plaanid teha? c/f sest ega sa seal enamus aegadest midagi ei hitti ja kui hitid siis bottom või middle pairi ja mis sellega peale hakkad... veel hullem kui saad 3beti otsa blindidelt

      muidugi oleneb vastastest pigem sellise lehega abuseks thight vendi kelle range on nii kitsas et enamus ajast loobuvad , mingeid station fishe vms mis coca seal videos mainis võid küll kalu isoleerida aga mina teeks seda parema lehega kui 8Ts või 9Ts
      Kõrged suited connectorid on päris head kaardid imo selleks isegi.
      Kui tulebki kõrge flop, siis see on ju ideaalne flop kus sa saad oma kätt hoopis teistsuguse käena edasi repida.
      Kui tulebki flop nagu 679 vms, siis on nuts ju ja inimestel raske sind milelgi sellise peale panna.
      Ega ma ei öelnud, et see viga on, minule lihtsalt meeldib neid väga mängida.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1518
        Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

        mlle meeldivad ka sellised keskmised sc nt 78; 89; 9T; TJ

        madalamatega on veidike keerulisem teema, nt 56s; 67s

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #1519
          Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

          issand kui fishine.
          ja cocalight r22gib jube isase tooniga

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1520
            Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

            kle, mul nohu :D

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #1521
              Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

              Algselt postitas KristjanLaas
              Kõrged suited connectorid on päris head kaardid imo selleks isegi.
              Kui tulebki kõrge flop, siis see on ju ideaalne flop kus sa saad oma kätt hoopis teistsuguse käena edasi repida.
              Kui tulebki flop nagu 679 vms, siis on nuts ju ja inimestel raske sind milelgi sellise peale panna.
              Ega ma ei öelnud, et see viga on, minule lihtsalt meeldib neid väga mängida.
              üldiselt nõus et coca on räige nit, eriti passiivsete vastaste vastu. üleagrode vastu on normal neid foldida.
              kuid see T8 isoleerimine ja siis 679 boardil selle peale mitte panemine on iganenud mõttelaad, vähemalt kõrgemal. võib-olla pacificu passiivsetes mängudes saab nii mõelda, kuid starsis 200NL ja üles KARDETAKSE selliseid boarde KÕIGE ROHKEM, sest inimestele meeldib just selliste lihtsate kätega isoleerida, 3bettida. sellega tahan öelda et väide et sind ei saa selle peale panna on iganenud, isoleerijat @btn või blinds saab IGA SUITED asja peale panna.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1522
                Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                Algselt postitas ESTPatrick
                üldiselt nõus et coca on räige nit, eriti passiivsete vastaste vastu. üleagrode vastu on normal neid foldida.
                kuid see T8 isoleerimine ja siis 679 boardil selle peale mitte panemine on iganenud mõttelaad, vähemalt kõrgemal. võib-olla pacificu passiivsetes mängudes saab nii mõelda, kuid starsis 200NL ja üles KARDETAKSE selliseid boarde KÕIGE ROHKEM, sest inimestele meeldib just selliste lihtsate kätega isoleerida, 3bettida. sellega tahan öelda et väide et sind ei saa selle peale panna on iganenud, isoleerijat @btn või blinds saab IGA SUITED asja peale panna.
                räige nit passiivsete vastaste peale, kas preflop või flopil? või mõtled mõlemal?
                äkki mingisuguseid vihjeid, näpunäiteid :)? targemate sõnad tuleb kõrvataha panna :P

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #1523
                  Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                  Algselt postitas hotcocacola
                  räige nit passiivsete vastaste peale, kas preflop või flopil? või mõtled mõlemal?
                  äkki mingisuguseid vihjeid, näpunäiteid :)? targemate sõnad tuleb kõrvataha panna :P
                  tunnistan et ei vaadanud video, kuid kommentaaride põhjal tegin järelduse. sain aru et 4tablisid, järelikult oli sul tohutu tähelepanu isegi samalajal rääkides, mistõttu SC mängimine on positsioonis kindlasti kasumlik, isegi järele limpides, kuigi kasumlikum on tõsta. postflop ma ei tea, kuid seal on raske nit olla kui PF ranged on tightid kuna sa oled lihtsalt alati ees vastasest keskmiselt.

                  huvipärast küsin, mis su statsid on PF üldiselt ja @btn. ja mis su flopi Agg Freq on

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1524
                    Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                    mmmmm kust kohast ma hemist need saan???

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #1525
                      Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                      vasakult äärelt rohelise pluss nupu pealt ja refresh

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #1526
                        Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        üldiselt nõus et coca on räige nit, eriti passiivsete vastaste vastu. üleagrode vastu on normal neid foldida.
                        kuid see T8 isoleerimine ja siis 679 boardil selle peale mitte panemine on iganenud mõttelaad, vähemalt kõrgemal. võib-olla pacificu passiivsetes mängudes saab nii mõelda, kuid starsis 200NL ja üles KARDETAKSE selliseid boarde KÕIGE ROHKEM, sest inimestele meeldib just selliste lihtsate kätega isoleerida, 3bettida. sellega tahan öelda et väide et sind ei saa selle peale panna on iganenud, isoleerijat @btn või blinds saab IGA SUITED asja peale panna.
                        Tõsi, mõtlematult teele lastud lause, mida juhtub minu puhul väga tihti.
                        Ehk siis AKQ flopil saab seda neid kaarte edasi repida aj ei pea alla andma.
                        Nõustun eelnevaga.

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #1527
                          Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                          Algselt postitas hotcocacola
                          õppevideo
                          su reputatsioon on hävitatud imo

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #1528
                            Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                            Algselt postitas LuuK
                            su reputatsioon on hävitatud imo
                            olematut reputatsiooni on võimatu hävitada

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1529
                              Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                              neelake kaktus alla

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #1530
                                Re: hotcocacola...coce-coce-cocaine motherf*cker

                                väga hea video, endalegi abiks. üks viga oli muidugi... iga kord kui haigutasid, haigutasin ka mina.

                                Comment

                                Working...