[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #1351
    Re: Hotcocacola @ grinding

    Trios tuleb õigeid mänge mängida :P
    FL näiteks :D

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1352
      Re: Hotcocacola @ grinding

      mmm see kyll nüüd õige pole :D

      Comment

      • pwndre
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 214

        #1353
        Re: Hotcocacola @ grinding

        Algselt postitas hotcocacola
        tra kus need vituhambad hitivad NING RSK, HIT AND RUNNIVAD KA APPIIIIIIII
        AAAAAA.... et vituhambad hitivad rsk ??????
        See video mis tegid ennem kus jäid ka kahjumisse kuid arvasid et oled kasumis... ei tule see nimi meelde vms.. anyways.

        Vingusid seal iga teine käsi, et ei hiti, aga kui nüüd aus olla, siis iga teine-kolmas käsi oli sul nuts või flopi set või quads ;D, päris huvitav oli kuulata, tahaks mingit vidi kus sul on medium run, tahaks näha siis tulemusi ja kuulata siis vingumit, mitte et ma ütleks et sa nüüd **** mängija oled, aga lihtsalt see video oli **** ja näitas et oled mitte just parim PLomaha grinder.

        Ootan juba sinu CAKE tulemusi, GL&HF

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #1354
          Re: Hotcocacola @ grinding

          coca saadeti just perse. konkreetselt.

          Comment

          • pwndre
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 214

            #1355
            Re: Hotcocacola @ grinding

            Algselt postitas Lutzky
            coca saadeti just perse. konkreetselt.
            5+ ;D

            WP
            Nice read

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1356
              Re: Hotcocacola @ grinding

              Algselt postitas pwndre
              AAAAAA.... et vituhambad hitivad rsk ??????
              See video mis tegid ennem kus jäid ka kahjumisse kuid arvasid et oled kasumis... ei tule see nimi meelde vms.. anyways.

              Vingusid seal iga teine käsi, et ei hiti, aga kui nüüd aus olla, siis iga teine-kolmas käsi oli sul nuts või flopi set või quads ;D, päris huvitav oli kuulata, tahaks mingit vidi kus sul on medium run, tahaks näha siis tulemusi ja kuulata siis vingumit, mitte et ma ütleks et sa nüüd **** mängija oled, aga lihtsalt see video oli **** ja näitas et oled mitte just parim PLomaha grinder.

              Ootan juba sinu CAKE tulemusi, GL&HF

              ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHVEL
              LMAO

              ükski video pole olnud õppevideo
              peale slele, minuarust üheski videos ei saa kõige õigemat mängu teha! sest kaasa seletamine segab täiesti mängu
              ning kes meist peale beati ei kurdaks, et tal sitt run on

              seega, maga kaineks :D

              Comment

              • pwndre
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 214

                #1357
                Re: Hotcocacola @ grinding

                Ei, mitte, et see oleks olnud õppevideo vaid vingusid lihtsalt RUNi üle, kuigi see oli perfektne , anyways mind just aitab kui kaasa räägin, või keegi specib ja talle enda käike seletan, aga eks me kõik ole erinevad.
                Aga olen muidu peaaegu kaine... Aint paar viina sees.

                :D :-[ :P 8) :o :o

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1358
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  irw, defineeri paar viina :D.
                  mul üks sõber, kes tahab koguaeg "kerget" teha, see on maximaalne kaos :D.

                  mm tegelt neid videosid suht palju olnud :P, aga rohkem teen neid entertainment value pärast. Enamus videosesse on mul miinuses (hetkel vist meenub vaid 1 sess, mil jäin plussi, nl100 video oli VIST)

                  aga jah, video ajal head mängu teha, no ei saa.
                  olen mõelnud teha video handhistoryst, aga see on jube pikk töö, nende käte otsimine jne

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #1359
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    helista praegu/kohe leitsile ja küsi tema ekspertarvamust

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1360
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Algselt postitas Lutzky
                      helista praegu/kohe leitsile ja küsi tema ekspertarvamust
                      õige, leitsiga video oli ka +ev üritus, kuigi noo...rofl, hommikul mäletasin vaid plussi, käte hh oli täiesti 0 irw

                      Comment

                      • faronel
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 228

                        #1361
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        Algselt postitas hotcocacola
                        mul üks sõber, kes tahab koguaeg "kerget" teha, see on maximaalne kaos :D.
                        Läheb kerge?

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #1362
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          Mingist limiidist alates videote tegemine ja samal ajal selgitamine on imo -ev, sest mäng läheb juba palju keerulisemaks, ning selleks, et saada üks käsi lahti seletatud, võtab aega mingi 30-40 sek, kuid selle ajaga on juba uus käsi tulnud. Ehk mingi 4-5 tablega läheb juba raskeks kohati. Samas microlevelitel on kõik suht abc, ning paar-kolm kätt 30-40 minuti jooksul on ainult sellised, mis vajavad täpsemat selgitust.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1363
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            Algselt postitas seep
                            Mingist limiidist alates videote tegemine ja samal ajal selgitamine on imo -ev, sest mäng läheb juba palju keerulisemaks, ning selleks, et saada üks käsi lahti seletatud, võtab aega mingi 30-40 sek, kuid selle ajaga on juba uus käsi tulnud. Ehk mingi 4-5 tablega läheb juba raskeks kohati. Samas microlevelitel on kõik suht abc, ning paar-kolm kätt 30-40 minuti jooksul on ainult sellised, mis vajavad täpsemat selgitust.
                            BFP videod ongi sellepärast nutsid.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1364
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Algselt postitas nikitheone
                              selgita lähemalt
                              Anti siin ülalpool 1 link, loe seda:

                              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...28&postcount=1

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1365
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                Algselt postitas Pumper
                                Anti siin ülalpool 1 link, loe seda:

                                http://forumserver.twoplustwo.com/sh...28&postcount=1
                                ma mõtsin seda, miks tilt ja stars on kui öö ja päev
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...