[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1321
    Re: Hotcocacola @ grinding

    kle ma olen tna päev otsa mõelnud sellele, lol.
    saad aru, ma läheks kohe, aga ma ei viitsi tln-trt teed sõita...see 2,5h on lihtsalt APPI KUI IGAV

    aga nii et kell 19.00 algab....seega tuleks tartust ära tulla mingi 14-15 vahel

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1322
      Re: Hotcocacola @ grinding

      Ranka - tuksub druzba on kohanemisraskustes says (4:12 AM):
      *rofl
      *noridcbet
      *võtab
      *566MB mälu :D
      *ketast
      *st
      ESTPatrick says (4:13 AM):
      *nagu sõjamäng
      *tõsine sõjamäng

      EDIT: uinstallin prima kliente peale nordicbeti, seal dataminen selle kuu lõpuni.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1323
        Re: Hotcocacola @ grinding

        tra fuck rsk, ma tean mix sitt jooks on, kuhu mu liiguv ning tiltiv kass on avatarilt kadunud :S

        Comment

        • forell
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 350

          #1324
          Re: Hotcocacola @ grinding

          autoga on gei sõita präägu, koguaeg surmaoht. Aga bussiga on eriti chill ju. vaikselt lakud siidrit ja loed kosmopolitani või ajakirja naised või misiganes sulle peale läheb.

          Turna koha pealt - sul peaks keegi ilmselt pileti varem ära ostma sest kui õigel ajal jõuad siis oled waiting listis mingi kymnes ja saad mängima peale esimest breiki alles.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1325
            Re: Hotcocacola @ grinding

            pileti ostmisega poleks probleemi, tõmbaks Keissi vms tanki või äärmisel juhul võtaks priit pajumaaga ühendust, ta bronnib ära ning ostan 30min varem pileti välja :P.
            buss (ilma peldikuta) + siider...fuck rsk, see on katastroof...siis peab tühja pudeli kaasa võtma :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1326
              Re: Hotcocacola @ grinding

              Algselt postitas hotcocacola
              pileti ostmisega poleks probleemi, tõmbaks Keissi vms tanki või äärmisel juhul võtaks priit pajumaaga ühendust, ta bronnib ära ning ostan 30min varem pileti välja :P.
              buss (ilma peldikuta) + siider...fuck rsk, see on katastroof...siis peab tühja pudeli kaasa võtma :D
              Online mängijad pudeliga harjunud ju...

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1327
                Re: Hotcocacola @ grinding

                tra faken lebovend, rääkis mu ära.
                võtsin sügavast kilose viina välja, ROFL...kell on 04.35...


                MMMM
                oi kus valgub


                hahe

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #1328
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  joodik

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1329
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    joodik
                    patrik, ma ei hakka sinu poste quotema ala "traaa 3p sai järjest keevitatud, oi kui halb on :D"

                    Comment

                    • forell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 350

                      #1330
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      se nestea pudel ongi see mis bussi peale vaja kaasa võtta, hea mugav.
                      A see jäätee ei ole ju yldse hea pealekas?

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #1331
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        Algselt postitas hotcocacola
                        patrik, ma ei hakka sinu poste quotema ala "traaa 3p sai järjest keevitatud, oi kui halb on :D"
                        mul ei ole halb tavaliselt, aga sain mõtest aru

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1332
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          kulla forell :D, kahjuks mul kapis midagi muud polnud, kahjuks vee või shampaga ma viina jooma ei hakka ! :D

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #1333
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            nahui te nyyd norite siin pealakekaga v2?
                            viinale l2heb k6ik peale kui see just ei ole omaette viin v6i puhas vesi.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1334
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              Algselt postitas lebovend
                              nahui te nyyd norite siin pealakekaga v2?
                              viinale l2heb k6ik peale kui see just ei ole omaette viin v6i puhas vesi.
                              oot ma ei saa aru mida sa kused, ma ytlesin, et :"joo, mida sa ootad siin?!?! Kui tahad et alkohol seisaks, osta pudel veini kylmkappi! VIIN ON JOOMISEKS :D!"

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1335
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                Algselt postitas lebovend
                                nahui te nyyd norite siin pealakekaga v2?
                                viinale l2heb k6ik peale kui see just ei ole omaette viin v6i puhas vesi.
                                parim pealekas on naermine(või karjumine).

                                Comment

                                Working...