[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1171
    Re: Hotcocacola @ grinding

    oled tubli - take a cookie

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1172
      Re: Hotcocacola @ grinding

      krdi, ma ei tea kas see boonus tuli juba ära? olavike, kas see boonus makstakse sportsbettingu kontole ?

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #1173
        Re: Hotcocacola @ grinding

        We have now update the final standings, payout will be done before 16:00 CET 04.01.2010.

        Boonused kantakse üldjuhul spordiennustuse kontole jah.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1174
          Re: Hotcocacola @ grinding

          ** Hand # 3062932613 starting - 2010-01-04 15:23:11
          ** Foolish Love 2 [Hold'em] (1.00|2.00 NL - Cash Game) Real Money

          Bush2 sitting in seat 1 with €36.20
          TexasMtJames sitting in seat 2 with €146.00
          ohoopea sitting in seat 3 with €238.65
          The_Kitbag sitting in seat 4 with €203.00[Dealer]
          hotcocacola sitting in seat 5 with €355.90
          The72o sitting in seat 6 with €256.70
          hotcocacola posted the small blind - €1.00
          The72o posted the big blind - €2.00

          ** Dealing cards to hotcocacola: K , K
          Bush2 raised to €4.00
          TexasMtJames folded
          ohoopea folded
          The_Kitbag folded
          hotcocacola raised to €12.00
          The72o folded
          Bush2 called - €12.00

          ** Dealing the flop: 8 , A , 2
          hotcocacola checked
          Bush2 checked

          ** Dealing the turn: J
          hotcocacola checked
          Bush2 went all-in - €24.20
          hotcocacola called - €24.20

          ** Dealing the river: 10
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)






          need on kõige keerulisemad kohad mulle.
          juhe jookseb alati kokku.
          Kas me cbetime seal? St cbet = tema allin pm, sest kui isegi teha mingi 1/2 ja ta shoveb, me oleme commited.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1175
            Re: Hotcocacola @ grinding

            Sellise stäki ja boardiga on check-call suht hea. Kui turni ka checkib siis shove ise river.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1176
              Re: Hotcocacola @ grinding

              krdi, mõtlesin et peaks minema tegema trenni @ olympsis....220 eek freezikas. Kuigi see suht mõttetu üritus, ca 12 inimesega 8-).
              Samas, netis oleks vaja trio weekly racet taguda, kuigi täna juba ca 1500 PPd tehtud

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1177
                Re: Hotcocacola @ grinding

                Algselt postitas ranka
                Sellise stäki ja boardiga on check-call suht hea. Kui turni ka checkib siis shove ise river.
                ty ranka


                aga mis siis kui ta lükkaks flopil 25€ AI ? Kas siis calliksin ka ?
                Ja mis siis kui tema stack oleks nt 35€ ja samasugune action on turnis, ehk ma checkin ning tema shoveb?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1178
                  Re: Hotcocacola @ grinding

                  Algselt postitas hotcocacola
                  ty ranka

                  aga mis siis kui ta lükkaks flopil 25€ AI ? Kas siis calliksin ka ?
                  Ja mis siis kui tema stack oleks nt 35€ ja samasugune action on turnis, ehk ma checkin ning tema shoveb?
                  Ma €25 all-in beti kindlalt calliks. €35-ga hakkaksin foldi peale mõtlema.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1179
                    Re: Hotcocacola @ grinding

                    Detsembris tegin steikimisdiili sõbraga.
                    Kandsin talle 500$ @ Pacificusse, et ta NL20 mängiks. Tegelikult diil ebaõnnestus, kuna ta mängis suht vähe, sest ei saanud HEMi tööle. Profit oli 50:50. Kogu profit jäi 90$ kanti, seega 45$...käib kah. See diil lõppes, aga tõenäoliselt jaanuari lõpus teen temaga uuesti samasuguse.

                    Täna tegin uue diili ühe sõbraga (Skyline), kandsin 300€ , ehk 30 bi ning ta hakkab Triobeti NL10 Turbo laudu grindima. Esialgu toimub mäng jaanuari lõpuni ning kasumi teeme 50:50 pooleks (rakeback jääb talle). Kui bankroll langeb 200€ peale, siis võtame time oudi ja vaatame, mis edasi saab...:)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1180
                      Re: Hotcocacola @ grinding

                      Algselt postitas hotcocacola
                      Detsembris tegin steikimisdiili sõbraga.
                      Kandsin talle 500$ @ Pacificusse, et ta NL20 mängiks. Tegelikult diil ebaõnnestus, kuna ta mängis suht vähe, sest ei saanud HEMi tööle. Profit oli 50:50. Kogu profit jäi 90$ kanti, seega 45$...käib kah. See diil lõppes, aga tõenäoliselt jaanuari lõpus teen temaga uuesti samasuguse.

                      Täna tegin uue diili ühe sõbraga (Skyline), kandsin 300€ , ehk 30 bi ning ta hakkab Triobeti NL10 Turbo laudu grindima. Esialgu toimub mäng jaanuari lõpuni ning kasumi teeme 50:50 pooleks (rakeback jääb talle). Kui bankroll langeb 200€ peale, siis võtame time oudi ja vaatame, mis edasi saab...:)
                      Njaa. Mul ka üks diil hetkel käimas aga $2000 andsin steigiks, millest esimene $1000 on minu vastutus ja ülejäänud tema. Ühesõnaga, kui tal rolli alles $1000 siis võib raha tagasi kanda ilma, et mulle kopikat võlgneks. Naljakas see, et ma ei võta ka profitit talt midagi!

                      Mina vist olengi jõuluvana! :P

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #1181
                        Re: Hotcocacola @ grinding

                        Palju PP-si?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1182
                          Re: Hotcocacola @ grinding

                          3422 PPd.
                          Aga esmaspäevaga on tulnud ca 1500.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #1183
                            Re: Hotcocacola @ grinding

                            kuidas muidu tase on ? :)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1184
                              Re: Hotcocacola @ grinding

                              tra ma ei suuda vist enam, taaskord jõuab kohale tõde, et trios ilma runnita sa ei biiti mitte *******
                              langused ja langused.
                              turbodesse on ka mingid regsid ilmunud.

                              nl200s tõmmati flopatud 2 setti maha, flushi...mnjaaa
                              graafik on elu kõige koledam :)
                              paci algus -1200$
                              trios istun -1300€

                              õõeeehhhhh
                              fuck this

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1185
                                Re: Hotcocacola @ grinding

                                proovin endale peale suruda, et nüüd püüan teha VAID NL100 tavalisi & turbot, loodetavasti vaid turbot

                                Comment

                                Working...