Re: Hotcocacola @ grinding
õnnex seagrippi polnud.
mul oli tugev külmetus...meeletu köha ja nohu, nädal ravimist ja vsjo :P
palaviku õnneks polnud (see kinnitab seda, et seagripist polnud mul haisugi :) )
õnnex seagrippi polnud.
mul oli tugev külmetus...meeletu köha ja nohu, nädal ravimist ja vsjo :P
palaviku õnneks polnud (see kinnitab seda, et seagripist polnud mul haisugi :) )
TC



Comment