Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #166
    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

    Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
    1 käe kohta tekkis küsimus preflop mängu kohta- miks Sa tahad AQo OOP ilma initsiatiivita mängida?
    Flopil check raised ja 3beti callid siis turnis donkbetid? naljakas liiin, ilmselt oli see taotluslikult selline? Aga mina oleks flopil sedasi mägides turni c-r AI teinud ilmselt, betsizingu osas oleks ka teisiti mänginud, see flopi minraise on standard Sul?
    Ma ei vaidle vastu, et käsi pole kõige paremini mängitud. Flop miniraise ei ole standart, aga cbet oli väga kõrge tal, miniraisega lootsin poti maha võtta. Kuidas sa seda mänginud oleks?

    Comment

    • Strateeg
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2009
      • 303

      #167
      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      Ma ei vaidle vastu, et käsi pole kõige paremini mängitud. Flop miniraise ei ole standart, aga cbet oli väga kõrge tal, miniraisega lootsin poti maha võtta. Kuidas sa seda mänginud oleks?
      Pre oleks 3bettinud ja 4betile ilmselt foldinud. kuna ma ise vist never ei flati pre OOP olles AQ, siis ma ei oska öelda, kuidas ma mängiksin, aga 3bettides ilmselt enamus vastaste 4beti vastu foldiks, kui villu callib 3beti ja flop tuleb sama siis olenevalt vastasest kas cbet/call shove v harvem c-fold liin. üldiselt tahaks esimese eesmärgina pre selle poti maha saada juba....

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #168
        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Kus mis :D
        cashis,-Myst3rious- on mul user starsis!

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #169
          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

          Ma ei suuda biitida viimased 3 päeva juba.
          Sitt sita otsa. Winrate nii väikeseks muutunud.





          Siin ka foldita ei suutnud. Kas oleks pidanud. Vastane selline 20/15 statidega tegelane.

          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Hero (CO) ($12.70)
          Button ($5.80)
          SB ($10)
          BB ($5.05)
          UTG ($12.05)
          UTG+1 ($4)
          MP1 ($10)
          MP2 ($9.40)
          MP3 ($10.65)

          Preflop: Hero is CO with K, K
          4 folds, MP3 calls $0.10, Hero bets $0.40, 3 folds, MP3 calls $0.30

          Flop: ($0.95) 9, 9, 7 (2 players)
          MP3 checks, Hero bets $0.70, MP3 raises $1.50, Hero raises $2.30, MP3 raises $4.50, Hero raises $6, MP3 raises $4.25 (All-In), Hero calls $1.25

          Turn: ($21.45) 9 (2 players, 1 all-in)

          River: ($21.45) A (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $21.45

          Results:
          MP3 had 9, 7 (four of a kind, nines).
          Hero had K, K (full house, nines over Kings).
          Outcome: MP3 won $20.40

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #170
            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

            Jah, oleks küll pidanud.

            Comment

            • Strateeg
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2009
              • 303

              #171
              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

              Mis värk sul nende betsizedega on? Kogu see flopi tegevus on nagu naiste tennis, mingi tagasiajamine käib a korralikult initsiatiivi ei võta :D pre oleks ma ka 1 bb rohkem pannud.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #172
                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                irw@naiste tennis

                peab nõustuma, need min3- ja 5-betid on väga gay värk.

                Comment

                • Ämmapets
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 171

                  #173
                  Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                  Kui on plaan flopil stäkk sisse ajada, siis miks mitte kohe shoveda, selline dollari kaupa üksteise ületõstmine on naljakas jah.
                  Vastase 4beti peale ma ilmselt foldiks, sest alla AA (või FH/tripsu) siin sellist mängu ei tehtaks.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #174
                    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                    Eile õhtu pukkasin pokkerist tegin grilli ja õlut. Täna ka veel ka mänginud pole, sest sitt olla.

                    [YOUTUBE]pQ6xuPImcW8[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #175
                      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                      Betting on ikka tõesti jube. Elementaarsed asjad korda ikka mikros!

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #176
                        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        UTG+1 ($10)
                        Hero (MP1) ($13.10)
                        MP2 ($4.15)
                        MP3 ($8)
                        CO ($12.15)
                        Button ($10.75)
                        SB ($7.25)
                        BB ($10.25)
                        UTG ($10)

                        Preflop: Hero is MP1 with A, K
                        UTG bets $0.40, 1 fold, Hero calls $0.40, 4 folds, SB calls $0.35, 1 fold

                        Flop: ($1.30) A, 10, 7 (3 players)
                        SB checks, UTG bets $1, Hero calls $1, 1 fold

                        Turn: ($3.30) 8 (2 players)
                        UTG bets $1.60, Hero calls $1.60

                        River: ($6.50) 2 (2 players)
                        UTG bets $4, Hero calls $4

                        Total pot: $14.50


                        Kas check/call liin on siin väga vale? Flopil oleks pidanud otsa kütma ?

                        Comment

                        • kroko_till
                          Jube Noob
                          • Jan 2009
                          • 121

                          #177
                          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                          ma paneks otsa, SB saab siin pärast Sinu calli mastitõmbeks väga head oddsid. QQ, JJ pärast Su calli ilmselt enam raha potti ei pane, AQ ilmselt ei foldi, TT puhul on niiehknii kehvasti. Ma vist suudaks siin 4bet-shovele foldida isegi.

                          3bet pre ei oleks hea mäng? any stats?

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #178
                            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                            ma oleks pre 3bet, see teeks asja tunduvalt lihtsamaks.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #179
                              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                              Algselt postitas kroko_till Vaata postitust
                              ma paneks otsa, SB saab siin pärast Sinu calli mastitõmbeks väga head oddsid. QQ, JJ pärast Su calli ilmselt enam raha potti ei pane, AQ ilmselt ei foldi, TT puhul on niiehknii kehvasti. Ma vist suudaks siin 4bet-shovele foldida isegi.

                              3bet pre ei oleks hea mäng? any stats?
                              9/6 250 kätt. Agg 4.7, cbet 100

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #180
                                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                                oeh, kui statse on, siis pane kohe algul. muidu eeldatakse et vastas on random donk, kelle kohta statse pole.
                                ja antud hetkel pane tema statid palju ta fold to 3bet on, mitu korda ta cbeti on ja mis ta agg % tänavate kohta on.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...