Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #136
    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.



    see v?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #137
      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

      Mkm mingi eestikeelne Tigriano link oli vist.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #138
        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

        siis sa vist mõtled seda - http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #139
          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

          Seda jah. Thx : )

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #140
            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

            TILT RSK

            5 min nl10 tegin ja selle ajaga 2 sellist kätt mis ajavad mängimis isu ära.

            No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB ($2.05)
            BB ($5)
            UTG ($4.75)
            UTG+1 ($2)
            MP1 ($2.40)
            Hero (MP2) ($4.85)
            CO ($2.65)
            Button ($6.40)

            Preflop: Hero is MP2 with A, A
            UTG calls $0.10, 2 folds, Hero bets $0.50, 4 folds, UTG calls $0.40

            Flop: ($1.15) 2, 2, 2 (2 players)
            UTG bets $0.40, Hero calls $0.40

            Turn: ($1.95) 7 (2 players)
            UTG bets $3.85 (All-In), Hero calls $3.85

            River: ($9.65) 10 (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $9.65

            Results:
            UTG had 10, 10 (full house, tens over twos).
            Hero had A, A (full house, twos over Aces).
            Outcome: UTG won $9.20


            No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            BB ($2.20)
            UTG ($1.85)
            UTG+1 ($2.15)
            MP1 ($9.05)
            MP2 ($5.20)
            MP3 ($3.50)
            CO ($2.20)
            Button ($2.75)
            Hero (SB) ($6.45)

            Preflop: Hero is SB with J, Q
            7 folds, Hero bets $0.25, BB calls $0.20

            Flop: ($0.60) 5, 6, Q (2 players)
            Hero bets $0.40, BB raises $1.90 (All-In), Hero calls $1.50

            Turn: ($4.40) 7 (2 players, 1 all-in)

            River: ($4.40) 8 (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $4.40

            Results:
            Hero had J, Q (one pair, Queens).
            BB had A, 9 (straight, nine high).
            Outcome: BB won $4.20

            Ei otsi mingit lohutust siit foorumist vms, aga lihtsalt ei pea eile ega täna mitte miski vastu

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #141
              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

              kui sa nl5 enne mängisid, siis sellised kaotused ei tohiks väga pöördesse viia (rahalises mõttes siis), aga muidu pea vastu, iga algus on raske

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #142
                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                Eile ööse tegin NL10 sessi




                Arvasin et tasemevahet NL5-ga väga ei ole, aga eksisin. Annab ikka tunda küll, et mujal mängid.

                Panen paar kätt ka, kus jäin hätta.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Just see viimane käsi. Veidike scared money tunne tuli. Mis arvate sellest käest?

                Ise tunnen veel, et cbeti tegemisega jään hätta. Siin callitakse cbete väga palju kuidaski. 2K kätt on küll väike sample, aga esialgne mulje jäi siuke.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #143
                  Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                  Lisaks boardile sõltub ka, kelle vastu cbettida. Pane HUDi omale stat Fold to Cbet, selle järgi on ka lihtsam otsustada, kas tasub cbettida või mitte.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #144
                    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                    Noo fakkk fakkk fakk. Eilne pluss 500 käega muutus miinuseks 25$

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Vastane oli Üliagro selle ei cbettinud kohe.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #145
                      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                      Algselt postitas ingu Vaata postitust

                      Just see viimane käsi. Veidike scared money tunne tuli. Mis arvate sellest käest?

                      Ise tunnen veel, et cbeti tegemisega jään hätta. Siin callitakse cbete väga palju kuidaski. 2K kätt on küll väike sample, aga esialgne mulje jäi siuke.
                      mis raise see flopil on?! ja tema raisele ma kütaks sisse nupud, sest meid biidib nii vähe käsi, igasugu Jx ja Ax on tema ranges väga olemas.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #146
                        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                        AK käsi on halvati mängitud - suurem 3bet (ise paneks 1.1). väiksele raisele pane mitte 3x otsa (sa panid alla selle isegi), vaid veel rohkem + sa oled oop. ja as played, oleks turn tema raise peale fold ilmselt.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #147
                          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                          Eile sai sinuga koos mängitud mõnes lauas ja panin tähele,sa ei pea seda kasutusele võtma aga kas ei oleks targem 4xbb avada,kuna micros lightilt callitakse ära ja tehakse elukeerulisemaks ja kohtati oli su betzize kummaline,c-bet pane kuskil 65-70%

                          edu!

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #148
                            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            Eile sai sinuga koos mängitud mõnes lauas ja panin tähele,sa ei pea seda kasutusele võtma aga kas ei oleks targem 4xbb avada,kuna micros lightilt callitakse ära ja tehakse elukeerulisemaks ja kohtati oli su betzize kummaline,c-bet pane kuskil 65-70%

                            edu!
                            Ma olin mingiaeg eile lauas kus koos minuga oli 4 Eestlast. Ma avan 3 or 4 xBB oleneb positsioonist.
                            Cbeti suurus oleneb samuti minupuhul vastastest. NL5 on standart, et panen vähemalt 2/3 Potist flopil, aga minuarust NL10 ei ole. Seal callitakse VÄGA palju cbete ära. Mingiaeg eile mängisingi nii, et väike cbet flopil ja umbes 2/3 turnil ning see tõi edu. Standart 2/3 cbet @flop ei tahtnud eile töötada.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #149
                              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                              sama moment olin ka mina sinu lauas,aga lihtsalt ütlen sellepärast et premium käsi võivad tohmanid sul ära cräkida aga kui sul see stiil toimib siis miks mitte!

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #150
                                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                sama moment olin ka mina sinu lauas,aga lihtsalt ütlen sellepärast et premium käsi võivad tohmanid sul ära cräkida aga kui sul see stiil toimib siis miks mitte!


                                PEAB MEELDIMA :)

                                Comment

                                Working...