Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10
Ma ei vaidle vastu, et käsi pole kõige paremini mängitud. Flop miniraise ei ole standart, aga cbet oli väga kõrge tal, miniraisega lootsin poti maha võtta. Kuidas sa seda mänginud oleks?
Algselt postitas Strateeg
Vaata postitust

, K
, 7
, 7
Comment