Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #76
    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Pole mul arvutama vaja hakata... Arvan et ühe mängija vastu parim mis saavutada suudaks oleks ala 40/40/20 :D

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #77
      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

      Nüüd tegin ennast küll lolliks nagu saabas siin :P

      Magama ära, ööd :)

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #78
        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

        Algselt postitas Poku Vaata postitust
        Võibolla sa ajad siin segamini turniiridega? Siis jah seal on seda juhtunud ja juhtub ka edaspidi. Nt olukorras kus on jäänud 1 mängija veel välja lüüa et rahadesse jõuda ja sul on väikene stäkk alles. Siis sa pigem ootad et see üks mängija välja löödaks ja sa kindlasti jõuad rahadesse - mängijat kes mängivad et rahadesse jõuda. Kes mängib et saada esimeseks, ei foldi ka siin preflop ei AA ega KK.
        Mäletan seda, mis mul juhtus. 33 playerit alles, 30 rahades. Mul AA, MP2-lt. Surusin keskele tornid, bigstäkker 88-ga callis. Flopis A, aga lauale runner runner sai flush ja mul 31. koht! :D Suht noob olin ka siis, Oleks võinud viivitada kas või enne, aga ei mõelnud. No suckout kah tglt.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #79
          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

          Kas sa oelksid nõus oma päeviku nimest sellePopsumaa elaniku seiklused ära kustutama?

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #80
            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

            Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
            Kas sa oelksid nõus oma päeviku nimest sellePopsumaa elaniku seiklused ära kustutama?
            Ikka vast jah, aga miks?

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #81
              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Mäletan seda, mis mul juhtus. 33 playerit alles, 30 rahades. Mul AA, MP2-lt. Surusin keskele tornid, bigstäkker 88-ga callis. Flopis A, aga lauale runner runner sai flush ja mul 31. koht! :D Suht noob olin ka siis, Oleks võinud viivitada kas või enne, aga ei mõelnud. No suckout kah tglt.
              Oleneb väga palju turnast IMO. Kui sul sitt stäkk ja esimene rahakoht ei saa nigunii erilist pappi oleksin samamoodi teinud. Eeldades näiteks et esimene rahakoht saab 3-4 taala, esimene koht üle saja taala, oleksin 100% ka nuppe pannud. Suurel turnal aga kus juba esimene rahakoht on suurem summa ja eesmärk vähemalt rahadesse jõuda, mitte esikohta püüda on teine lugu. Loodan, et Saad mõttekäigust aru.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #82
                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                AA foldimine on võimalik ainult mõnes bubbles, rahamängus AA foldida ... ma ei tea, mängi kabet siis juba.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #83
                  Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                  Niii hea. :)

                  [YOUTUBE]JNi99Trfd74&NR=1[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #84
                    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                    Minu seis on hetkel selline, et pole cashi vist juba nädala teinud. Pole pappi hetkel millepeale mängida, pidin vahepeal cashouti tegema ja aind kopikad jäid alles mis ka kadusid.
                    Jama on see, et kui ei mängi, siis käid rohkem väljas ja kukkud rohkem jooma :D

                    Hetkel siis vaatan rohkem foorumis ringi, üritan igasugu uusi nippe õppida ja kunagi bankrolli saades neid kasutama hakata.

                    See ka, et NL2 mängijat ei saa minust iial. Ma ei viitsiks seal elusees mängida.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #85
                      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                      Take a stake and nl10

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #86
                        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        Take a stake and nl10
                        NL10 on asjakohane jah juba. Aga pole pappi omal, et seal mängima hakata. Kui keegi mingit diili pakub, ehk alles siis.
                        Last edited by ingu; 28.03.10, 09:33.

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #87
                          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                          Tegin täna minujaoks üle üpris pika aja cashgame. 8 Lauda NL5 Ja 5 taala sisse. Algus oli nii ilus, set vs set my win jne. Aga mida edasi seda rohkem hakkas taolisi olukordi minu vastu olema. Kokkuvõttes võin vist aga rahule jääda. bb/100 on OK ja 8 lauda mängides ma
                          tunnen et mängin pokkerit ja jõuan kaasa mõelda, mitte ei ole mingi robot. Hoopis rohkem kaiffi saab ka niimoodi mängides kui jõuad mängu süveneda, laudades toimuvat jälgida ja kaasa mõelda.


                          Minu max NL5 graafik @lifetime



                          Tänane Ameerikamägi




                          Statid täna 14/11. Graafik lõppeb küll koledalt, aga seda tänu sellele käele.
                          No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          BB ($2.74)
                          UTG ($5)
                          UTG+1 ($2.87)
                          MP1 ($4.07)
                          MP2 ($12.16)
                          CO ($5.06)
                          Button ($2.65)
                          Hero (SB) ($7.30)

                          Preflop: Hero is SB with A, A
                          UTG bets $0.15, 1 fold, MP1 raises $0.27, 3 folds, Hero raises $0.78, 2 folds, MP1 calls $0.53

                          Flop: ($1.80) J, 10, Q (2 players)
                          Hero bets $6.50 (All-In), MP1 calls $3.27 (All-In)

                          Turn: ($8.34) A (2 players, 2 all-in)

                          River: ($8.34) 8 (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $8.34

                          Results:
                          Hero had A, A (three of a kind, Aces).
                          MP1 had J, K (straight, Ace high).
                          Outcome: MP1 won $7.94

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #88
                            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                            Ühe käe kohta küsimus ka. Tsips jäin hätta

                            No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            MP1 ($4.77)
                            MP2 ($6.85)
                            CO ($5)
                            Hero (Button) ($5.45)
                            SB ($4.95)
                            BB ($9.15)
                            UTG ($2.94)
                            UTG+1 ($10)

                            Preflop: Hero is Button with Q, Q
                            3 folds, MP2 bets $0.10, 1 fold, Hero raises $0.30, 2 folds, MP2 calls $0.20

                            Flop: ($0.67) 5, J, 4 (2 players)
                            MP2 bets $0.51, Hero raises $1.15, MP2 calls $0.64

                            Turn: ($2.97) 4 (2 players)
                            MP2 bets $1.05, Hero calls $1.05

                            River: ($5.07) 2 (2 players)
                            MP2 bets $2.05, Hero folds

                            Total pot: $5.07

                            Results:
                            MP2 didn't show
                            Outcome: MP2 won $6.92

                            Ei suutnud teda käepeale panna. State polnud. Alles tuli lauda. Flushdraw meiby, meiby JJ, Meiby AJ, KJ

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #89
                              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                              Ma oleksin pf tõstnud 0.5 peale.
                              Flopis oleks ta tõstnud vähemalt 3x üle.
                              Ning turnis juba all in olnud.

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #90
                                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Ma oleksin pf tõstnud 0.5 peale.
                                Flopis oleks ta tõstnud vähemalt 3x üle.
                                Ning turnis juba all in olnud.
                                Sul õigus jep. Ülisitasti mängitud. Õnneks oli see sessi peale ainuke käsi mis kripeldama tsips jäi. Ülejäänu oli standart. Aga peab ka 1 viga @ sess vältima

                                Comment

                                Working...