Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #46
    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Millest selline äkiline tõus?

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #47
      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
      Millest selline äkiline tõus?
      Ostsin omale fishifinderi. :P :D
      Last edited by ingu; 10.03.10, 00:14.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #48
        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

        Kui poleks tumm video,siis vaataks.

        Ilus hiiter vms.
        Mis need viimased 14k käsi BB/100 on?
        Kas ikka NL5?

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #49
          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          Kui poleks tumm video,siis vaataks.

          Ilus hiiter vms.
          Mis need viimased 14k käsi BB/100 on?
          Kas ikka NL5?
          Umbes viimased 8kilo käsi on NL10 juba, ma homme täpsustan, praegu olen teises arvutis ja siin pole andmeid. Ma ise ei viitsiks ka vist tummvideot vaadata, ostan mingipäev mikri ära, siis fine.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #50
            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Ostsin omale fishifinderi. :P :D

            Räägi mulle ka :D
            table värginduse Hemis?:D

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #51
              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

              Ilus graafik, poiss !

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #52
                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                Räägi mulle ka :D
                table värginduse Hemis?:D
                :D Ehk on see aidanud, et olen suutnud rohkem fold nuppu leidma, more raisi checki asemel ja üleüldse mängustiili muutnud :)

                Kella poole kahe paiku vaatasin, et cashi enam ei viitsi ja hakkasin üh te 4.40 buyiniga sng tegema. Hetkel 11 of 24, esimene saab 215 taala. Võiks ära tlla küll :P'
                Oi fakk, 59 bb peal flop 593 lasin sisse ja 33 vastas. Over. Sain buy in raha duublisse :D 4h mängimisega.


                irv ei mõista ma mida mõni vend mõtleb kui nupud sisse lahmib
                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                UTG ($10)
                MP1 ($10)
                MP2 ($6.70)
                Hero (CO) ($9.70)
                Button ($2)
                SB ($8.90)
                BB ($2)

                Preflop: Hero is CO with A, A
                1 fold, MP1 bets $0.40, 1 fold, Hero raises to $1.20, 3 folds, MP1 calls $0.80

                Flop: ($2.55) J, 5, 6 (2 players)
                MP1 bets $2.50, Hero raises to $8.50 (All-In), MP1 calls $6

                Turn: ($19.55) 9 (2 players, 1 all-in)

                River: ($19.55) 5 (2 players, 1 all-in)

                Total pot: $19.55 | Rake: $0.95

                SzokTam: shows [As Qs] (a flush, Ace high)
                ESTingu: shows [Ad Ah] (two pair, Aces and Fives)
                Last edited by ingu; 10.03.10, 10:52.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #53
                  Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                  Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                  Räägi mulle ka :D
                  table värginduse Hemis?:D
                  Reportsi all on muidu siuke asi ka nagu 'Get Fish List'.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #54
                    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                    Tra jälle piidrid kallal ja -40 $ täna.

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    Button ($2)
                    SB ($1.70)
                    BB ($8.35)
                    UTG ($1.95)
                    UTG+1 ($9.60)
                    Hero (MP1) ($11.75)
                    MP2 ($2)
                    MP3 ($12.55)
                    CO ($10.60)

                    Preflop: Hero is MP1 with Q, Q
                    1 fold, UTG+1 calls $0.10, Hero bets $0.40, 2 folds, CO raises to $1.50, 3 folds, UTG+1 calls $1.40, Hero calls $1.10

                    Flop: ($4.75) 9, 4, 10 (3 players)
                    UTG+1 checks, Hero checks, CO checks

                    Turn: ($4.75) Q (3 players)
                    UTG+1 checks, Hero bets $2.60, CO calls $2.60, UTG+1 raises to $8.10 (All-In), Hero raises to $10.25 (All-In), 1 fold

                    River: ($23.55) 3 (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: $23.55 | Rake: $1.15
                    dieschoene: shows [Ac 8c] (a flush, Ace high)

                    See sitasti mängitud??


                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    SB ($8.25)
                    BB ($0.95)
                    UTG ($4.30)
                    UTG+1 ($1.10)
                    Hero (MP1) ($11.70)
                    MP2 ($5.75)
                    CO ($6.10)
                    Button ($1.40)

                    Preflop: Hero is MP1 with A, A
                    UTG calls $0.10, 1 fold, Hero bets $0.50, 4 folds, BB raises to $0.95 (All-In), UTG calls $0.85, Hero raises to $11.70 (All-In), UTG calls $3.35 (All-In)

                    Flop: ($9.60) 8, 7, 5 (3 players, 3 all-in)

                    Turn: ($9.60) 10 (3 players, 3 all-in)

                    River: ($9.60) 2 (3 players, 3 all-in)

                    Total pot: $9.60 | Rake: $0.45

                    Seat 3: velsk showed [Jc 9d] and won ($9.15) with a straight, Seven to Jack

                    Jeah tavaline, aga julm ikka millega callitakse ja võidetakse :S
                    Last edited by ingu; 10.03.10, 12:33.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #55
                      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                      Sellise flopiga olen mina teinekord võimeline setti foldima.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #56
                        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        Sellise flopiga olen mina teinekord võimeline setti foldima.
                        Tagantjärgi mõtlen ka, et turni raise peale oleksin pidanud vist siiski maha viskama.
                        Preflop oleks pidanud ka 0.50 panema tegelt.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #57
                          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                          See QQ käsi veel. Kui ma nüüd lennult oddse arvutan, nagu ma mängu ajal ikka üritan...

                          sul on turnis 10 outi flushi biitimiseks, seega tõenäosus riveriks paraneda 20% ehk 1:4.
                          turnis on 18$ potis callida 6$ ehk 1:3.

                          Kuna UTG+1 on AI, siis sealt implied oddse ei saa, kui usud, et CO lükkab ka, siis oleks 24$ poti puhul callida 6$ ehk 1:4. Kuna sa ei saa kindel olla, et CO lükkab, siis on turni call ikkagi -EV.

                          Targemad, parandage mind.

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #58
                            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.



                            Eile mängisin esimest korda sellist sng-d ja sain 13nda koha. Täna juba parem :)
                            HU-s jäin hätta. Tal oli 140k, mul 100k kui HU hakkas, aga mul ei tulnud lehte ja ei osanud teda niisama paika panna .

                            EDIT: Kõik russkid said ka tappa :P
                            Last edited by ingu; 10.03.10, 23:00.

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #59
                              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                              Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 583139
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              Hero (UTG+1): $11.07
                              UTG+2: $7.91
                              MP1: $5.10
                              MP2: $10.00
                              CO: $10.60
                              BTN: $4.60
                              SB: $10.00
                              BB: $29.58
                              UTG: $5.85

                              Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+1 with 3 3
                              UTG raises to $0.30, Hero calls $0.30, UTG+2 calls $0.30, 1 fold, MP2 calls $0.30, CO raises to $1, 1 fold, SB calls $0.95, 1 fold, UTG calls $0.70, Hero calls $0.70, UTG+2 calls $0.70, MP2 calls $0.70

                              Flop: ($6.10) J 2 3 (6 players)
                              SB bets $2.50, UTG raises to $4.85 all in, Hero raises to $10.07 all in, UTG+2 folds, MP2 calls $9 all in, CO calls $9.60 all in, SB calls $6.50 all in

                              Turn: ($48.15) J (5 players - 5 are all in)

                              River: ($48.15) 7 (5 players - 5 are all in)

                              *** SUMMARY ***
                              Total pot €48.15 Main pot €28.85. Side pot-1 €16.10. Side pot-2 €1.20. | Rake €2
                              Board [Jc 2d 3s Jd 7c]
                              Seat 1: ESTingu showed [3c 3d] and won (€46.15) with a full house, Threes full of Jacks
                              Seat 2: danilargo folded on the Flop
                              Seat 3: Icebreaker77 folded before Flop (didn't bet)
                              Seat 4: francopintu showed [2c 2h] and lost with a full house, Deuces full of Jacks
                              Seat 5: claio showed [Qs Qc] and lost with two pair, Queens and Jacks
                              Seat 6: erkki1980 (button) folded before Flop (didn't bet)
                              Seat 7: lego Michi (small blind) showed [Qd Qh] and lost with two pair, Queens and Jacks
                              Seat 8: Junkylite (big blind) folded before Flop
                              Seat 9: ATolstov showed [Jh Th] and lost with three of a kind, Jacks

                              Tavaliselt ma viskan kolmed maha, eriti selliselt positsioonilt. Seekord callisin. Ma ei taegi miks. Täna enne seda kätt oli nii sitasti läinud, aga see käsi tegi bankrolli palju paremaks jälle :)

                              Millegipärast see handconverter jamab mul. Ei tee tervet kätt normaalselt ümber. Siit ehk parem vaadata: http://www.pokerhand.org/?5260275

                              edit: Täna tegin sama turna mis eilegi. Jõudsin finaallauda kõige väiksema stackiga. Lasin AK sisse, 99 vastas ja over...
                              Last edited by ingu; 11.03.10, 21:50.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #60
                                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                                no hakkab juba tulema, see 33 oli abiks :D

                                Comment

                                Working...