Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.
Ma mängin $ ja € segamini.
AQ ma ei tahtnud preflop reraise teha, sest enamvähem statid olid
Vastas
Samuti kui A floppas ma ei tahtnud üle raisida, sest AJ,AK võis vastas olla
Ja selle 34 käega ma ei saa ju panna kohe mingi 0.50 flopil kui pot 0.15
Algselt postitas nomerlot
Vaata postitust
Algselt postitas nomerlot
Vaata postitust
Vastas
Samuti kui A floppas ma ei tahtnud üle raisida, sest AJ,AK võis vastas olla
Ja selle 34 käega ma ei saa ju panna kohe mingi 0.50 flopil kui pot 0.15
, A
, 6


Comment