Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #31
    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    ahjaa, miks sa eurolaudades mängid, nende valik on ju palju kehvem?
    Ma mängin $ ja € segamini.

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Sul on microlimiidile omane kalduvus slowplayd teha. Teed omal elu keeruliseks ainult.?
    AQ ma ei tahtnud preflop reraise teha, sest enamvähem statid olid
    Vastas
    Samuti kui A floppas ma ei tahtnud üle raisida, sest AJ,AK võis vastas olla
    Ja selle 34 käega ma ei saa ju panna kohe mingi 0.50 flopil kui pot 0.15
    Last edited by ingu; 01.03.10, 15:17.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #32
      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      Ma mängin $ ja € segamini.

      AQ ma ei tahtnud preflop reraise teha, sest enamvähem statid olid
      Vastas
      Samuti kui A floppas ma ei tahtnud üle raisida, sest AJ,AK võis vastas olla
      Ja selle 34 käega ma ei saa ju panna kohe mingi 0.50 flopil kui pot 0.15
      Flopis TPTK-ga check-call, turnis kahe top paariga check-raise. Kui see ei ole slowplay, mis siis on?:)

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #33
        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

        Hmm.. Vaidlen vist ilma põhjuseta vastu. Samas kui vastane teeb alati cbeti, kas siis ka check-raise vale? Kui cbet protsent on sajale ligidal? Samas ma kardan tsips koguaeg kui on TPTK, hetk tagasi oli just selline olukord, et donk teeb preflop 0.20, panin 0.80 talle ette, callis flopp K3J, ta lasi sisse, call offkoorse ja näitab J3. See jällegi sick luck talle.

        Aga ikkagi hittisin turnis kaks paari. Oli allin õige tegu?

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #34
          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP2 ($5.50)
          CO ($5.26)
          Button ($5.92)
          SB ($6.42)
          BB ($5.07)
          Hero (UTG) ($7.87)
          MP1 ($9.84)

          Preflop: Hero is UTG with A, A
          Hero bets $0.25, 1 fold, MP2 calls $0.25, 2 folds, SB calls $0.23, 1 fold

          Flop: ($0.80) 9, 6, 5 (3 players)
          SB checks, Hero bets $0.60, 1 fold, SB raises to $1.40, Hero raises to $7.62 (All-In), SB calls $4.77 (All-In)

          Turn: ($13.14) 3 (2 players, 2 all-in)

          River: ($13.14) J (2 players, 2 all-in)

          Total pot: $13.14 | Rake: $0.65

          MP2 show 999
          Sellise kohapeal on foldi nupp mõeldav.? Vaevalt ju ?


          Teine käsi, mis palju rohkem mõtlema paneb.


          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          CO ($6)
          Hero (Button) ($6.93)
          SB ($4.29)
          BB ($10)
          UTG ($4.33)
          UTG+1 ($2)
          MP1 ($12.12)
          MP2 ($2.13)
          MP3 ($1.69)

          Preflop: Hero is Button with 3, 3
          1 fold, UTG+1 calls $0.05, MP1 calls $0.05, MP2 calls $0.05, 1 fold, CO calls $0.05, Hero calls $0.05, SB calls $0.03, BB checks

          Flop: ($0.35) 7, 5, A (7 players)
          SB checks, BB checks, UTG+1 checks, MP1 checks, MP2 checks, CO checks, Hero checks

          Turn: ($0.35) 3 (7 players)
          SB checks, BB checks, UTG+1 bets $0.15, MP1 calls $0.15, 2 folds, Hero raises to $0.70, SB calls $0.70, BB calls $0.70, 1 fold, MP1 calls $0.55

          River: ($3.30) 9 (4 players)
          SB checks, BB checks, MP1 bets $2.15, Hero calls $2.15, 1 fold, BB raises to $9.25 (All-In), 1 fold, Hero calls $4.03 (All-In)

          Total pot: $17.81 | Rake: $0.85
          Last edited by ingu; 02.03.10, 19:50.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #35
            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

            Lähen ära magama ja homme ärgates hakkan NL10 proovima. Mul on olemas 15 buyini raha, kui kukun tagasi saja taala peale, siis uuesti NL5.

            Comment

            • hapukurk
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 9

              #36
              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

              Edu laudades :)

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #37
                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                Oeh nii tilt. Jälle tagasi alguses. Mitte miski ei edene täna pokkeris. Fakk off tegelt ka andke padruneid :D

                EDIT: IRWWWWW http://www.pokerhand.org/?5242192

                EDIT2: Täna tuli 5 minutiga 3 sellist kätt


                Last edited by ingu; 06.03.10, 21:40.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #38
                  Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                  Vaatan,et mängid veel NL5.

                  15BI ei soovita eriti mängida NL10.Siis tilt kerge tulema

                  Vaatasin su graafikut:

                  $0.02/$0.05 NLH 42,440(Hands) $96(Net) 2.26(BB/100)
                  2.2BB/100 natukene vähe.Tiltad palju?

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #39
                    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                    Ikka veel NL5s olen jah. Leppisin varem iseendaga kokku, et kui 150 taala, siis NL10. Kui kukkun 100 peale, siis tagasi NL5.Sisse ostin ennast halfstackiga, aga kiiresti lendasin tagasi NL5 kah. Nüüd eile õhtu proovisin turnasi mängida, aga ei tulnud sealt midagi. Seeeest cashis läks normaalselt. Miskit on veel igastahes mäda jah, käsi sitaks mängitud, aga kasum on peaaegu olematu.

                    Graafik kõige jubedam ei olegi. Aga kasum on väiksem tegelt kõvasti, sest turnadesse raha sisse pannud.
                    Last edited by ingu; 08.03.10, 13:05.

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #40
                      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                      Mängi ranka tabeli järgi, callid liiga palju flop bette. Lähed showdownile liiga tihti. Steali rohkem blinde(ranka tabelist saad abi). Üldiselt ütlen, pane prf mäng paika - ranka tabel aitab. Loe CoTW 2+2 foorumist, ja ole mõnus, ning küll kõik siis ilusti kätte tuleb:)

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #41
                        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                        No fakk küll, teed normaalse sessi ja siis tuleb mingi värdjas ahv ja rikub kõik ära.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #42
                          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                          Algselt postitas ingu Vaata postitust
                          No fakk küll, teed normaalse sessi ja siis tuleb mingi värdjas ahv ja rikub kõik ära.
                          http://www.pokerhand.org/?5253430
                          PF oleks pidanud kõvasti rohkem 4bettima, ca 4€ näiteks, see min4bet on väga libe tee.

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #43
                            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                            PF oleks pidanud kõvasti rohkem 4bettima, ca 4€ näiteks, see min4bet on väga libe tee.
                            Juba mulle öeldi jep, et mis gey miniraise ma tegin :D

                            Anyway tegin just ühest edukast sessist video, panen pärastpoole ülesse ja siis viitsib ehk keegi üle vaadata. Hetkel treenni :)


                            EDIT: Samas kui ma oleksin raisinud 4 € Ja flop oleks sama olnud. Siis kohe nupud sisse ? Aga kui flopi oleks A tulnud?
                            Last edited by ingu; 09.03.10, 14:45.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #44
                              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                              Oleks ka videost huvitatud :P

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #45
                                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                                Oleks ka videost huvitatud :P
                                Tegin video valmis, aga midagi väga valesti Camtasia seadetes, video on nagu piltide slideshow, pask ühesõnaga. Nüüd tegin uue video just, eks vaatan kuidas see välja tuleb, kas on mõtet üles panna või ei .
                                Uuendatud graafik ka




                                EDIT: Video kus ma mängin 5-6 NL10 lauda. http://www.klamber.ee/upload/NL10%20%206%20TABLE.flv Kes viitsib vaadaku ja kommenteerigu. (vähemalt) 1 käe mängin jubedalt, kus lähen blindi varastama, aga jäen vahele aga Kui flopil saan reraise ja ikka callin. Tegemist tummvideoga.
                                Last edited by ingu; 09.03.10, 23:25.

                                Comment

                                Working...