Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #1

    Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

    Tervist. Olen 20 aastane ja pokkerit tagunud vahelduva eduga paar aastat. Alles paari viimase kuu jooksul olen hakanud asja tõsisemalt võtma, ehk lugenud artikleid, vaadanud videosi, oma mängu analüüsinud, jne.
    Varem mängisin Unibetis ja Triobetis, aga nüüd olen kolinud ära PokersTarsi. Mängin seal ESTingu nime all.

    Proovin esialgu laineid lüüa NL5-s. Ma arvan, et kui 150 USD koos võiks juba NL10sse pugeda, või ei tasu nii rapsida?
    Hetkel on mul HEMI trial version (töötab veel 8 päeva) kavatsen ka full versioni ära osta kui papp välja teenitud.
    Mina sada lauda korraga ei mängi, tavaliselt 6-12.
    Eks ma hakkan siia kirja panema kuidas mul läheb!


    Esimene graafik mis siia postitan (eilsed käed + mõned tänased ka)
    '

    Statid mul 1220 käe kohta on 14.4/9.9. 3bet 6% Agg 1.84, Flop Cbet 60% Turn Cbet 75%, Cbet Sucess 45.9%
    Last edited by ingu; 07.11.10, 16:17.
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2
    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Poker Trackeri trial on 60 päeva, kui pappi pole, on see parem variant. 2 kuuga grindid emma-kumma litsentsiraha kokku küll:)

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

      ESTingu on hea nimi. Sarnaneb ESTPatrickule ehk +EV.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #4
        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Poker Trackeri trial on 60 päeva, kui pappi pole, on see parem variant. 2 kuuga grindid emma-kumma litsentsiraha kokku küll:)
        ee.. eile hakkasingi pokertrackerit kasutama. Sain veits käsi teha ja ütles, et trial on läbi. Seal 60 päeva või mingi kindel arv käsi see trial.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #5
          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

          No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP1 ($9.56)
          MP2 ($13.77)
          CO ($5.32)
          Button ($5)
          SB ($1.70)
          BB ($5.17)
          Hero (UTG) ($6)

          Preflop: Hero is UTG with 5, 5
          Hero bets $0.20, 1 fold, MP2 calls $0.20, 4 folds

          Flop: ($0.47) K, 2, 5 (2 players)
          Hero bets $0.10, MP2 raises $0.20, Hero calls $0.10

          Turn: ($0.87) 5 (2 players)
          Hero checks, MP2 bets $0.35, Hero raises $0.90, MP2 raises $1.10, Hero calls $0.55

          River: ($3.77) 8 (2 players)
          Hero bets $4.15 (All-In), MP2 calls $4.15

          Total pot: $12.07

          Sain küll maksimumi kätte, aga halvasti mängitud endaarust. Või ? Flopil tegin selle kahtlase minibeti, et vastane arvaks, et mul pole midagi, ning raisiks mind. See läks läbi kah.
          Last edited by ingu; 26.02.10, 09:51.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            ee.. eile hakkasingi pokertrackerit kasutama. Sain veits käsi teha ja ütles, et trial on läbi. Seal 60 päeva või mingi kindel arv käsi see trial.
            palju sul neid käsi siis on? mina kasutasin küll 2 kuud aktiivselt, ei mingit piiri.

            Ja PT3 triali tingimustes ei öelda käte arvu kohta midagi...

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #7
              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              palju sul neid käsi siis on? mina kasutasin küll 2 kuud aktiivselt, ei mingit piiri.

              Ja PT3 triali tingimustes ei öelda käte arvu kohta midagi...
              1.5k

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                MP1 ($9.56)
                MP2 ($13.77)
                CO ($5.32)
                Button ($5)
                SB ($1.70)
                BB ($5.17)
                Hero (UTG) ($6)

                Preflop: Hero is UTG with 5, 5
                Hero bets $0.20, 1 fold, MP2 calls $0.20, 4 folds

                Flop: ($0.47) K, 2, 5 (2 players)
                Hero bets $0.10, MP2 raises $0.20, Hero calls $0.10

                Turn: ($0.87) 5 (2 players)
                Hero checks, MP2 bets $0.35, Hero raises $0.90, MP2 raises $1.10, Hero calls $0.55

                River: ($3.77) 8 (2 players)
                Hero bets $4.15 (All-In), MP2 calls $4.15

                Total pot: $12.07

                Sain küll maksimumi kätte, aga halvasti mängitud endaarust. Või ?
                ära hakka trikitama.. beti suurelt flopi/turni/riverisse.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #9
                  Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                  Algselt postitas ingu Vaata postitust
                  1.5k
                  minu trial lõppes detsembri lõpus, selleks ajaks oli mul minimaalselt 25K kätt küll.

                  Comment

                  • ActionJackson
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 231

                    #10
                    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                    Oled sa kindel, et sa viimase 60 päeva jooksul PTd kasvõi prooviks installinud pole? Uninstalli ja uuesti installimise korral see 60 päeva otsast ei hakka ...

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #11
                      Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                      Jah olen kindel. Ma kohe uurin seda asja sest teen nüüd pausi sisse, mõne käega kakkus väga allamäge. Graafik räägib kõik.


                      No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      UTG ($4.14)
                      UTG+1 ($5.86)
                      MP1 ($9.53)
                      MP2 ($8.15)
                      CO ($4.93)
                      Hero (Button) ($10.41)
                      SB ($4.33)
                      BB ($1.89)

                      Preflop: Hero is Button with K, A
                      1 fold, UTG+1 calls $0.05, MP1 calls $0.05, MP2 bets $0.20, 1 fold, Hero raises $1, 4 folds, MP2 calls $0.80

                      Flop: ($2.17) J, K, 2 (2 players)
                      MP2 bets $0.30, Hero raises $2, MP2 calls $1.70

                      Turn: ($6.17) 5 (2 players)
                      MP2 checks, Hero bets $4, MP2 raises $5.15 (All-In), Hero calls $1.15

                      River: ($16.47) 2 (2 players, 1 all-in)
                      LEMDOGG shows [2c, 2d ]
                      ESTingu shows [Kd, Ah ]
                      LEMDOGG wins $15.67 USD from main pot


                      Total pot: $16.47

                      Comment

                      • Viski
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 393

                        #12
                        Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                        Su päeviku nimi ajas mind tõsiselt naerma. :D

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #13
                          Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                          Algselt postitas Viski Vaata postitust
                          Su päeviku nimi ajas mind tõsiselt naerma. :D
                          Nimi on selline mu elukoha pärast :D

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #14
                            Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            ESTingu on hea nimi. Sarnaneb ESTPatrickule ehk +EV.
                            +1
                            loodame, et sealt tuleb midagi samasugust

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #15
                              Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

                              Eile oli küll jube päev. Kaotasin 5 buy ini ja kukkusin jooma. Kokku on nüüd mängitud 3k kätt. Nii unluck päev oli eile. Tänane eesmärk on püsida kaine ja kõik kalad kinni püüda.
                              Analüüsin kõik oma käed kus kaotasin vähemalt 2 USD läbi ja pärast postitan midagi siia ka
                              Graafik ka siis siia:

                              Comment

                              Working...