Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #31
    Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

    Uijah, pea sumiseb otsas hetkel. Vahepeal üsna kohutavaks muutunud mäng paranes õnneks lõpuks ja nagu vanasõna ütleb - lõpp hea, kõik hea. Nüüd plaan varsti kerge uinak teha ja peale seda proovib leida mõne koha, kus paar jooksusammu saaks ka teha :D Igatahes hetkeseisuga siis graafik:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kõik käed mängitud 6-l laual antud hetkeks.
    Gogogo!

    Edu laudades.

    Comment

    • mehumble
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 175

      #32
      Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

      Küll on alles kaljud. Edu projektiga. Sooviks näha juba järgmist graafikut.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #33
        Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

        soovin ka mina edu, aga olen ka suht pessimistlik, et täidad kõik eesmärgid :)

        Lisa motivatsioon sulle, et inimesed ei usu sinusse :)

        Comment

        • vass
          Jube Noob
          • Jan 2010
          • 181

          #34
          Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

          olen isegi teinud ülipikke sesse aga lõppkokkuvõttes arvan et need on -EV. Kui ikka 6-maxis 6-8laual mingi 7k käsi jutti panna siis tekib veica ulme tunne. Plaan ise teostatav. Hetkel detsembris ise mänginud 44k käsi :D

          EDU!

          Comment

          • Sebastian_du
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 232

            #35
            Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

            See on ca 50h. 10 päeva peale suht normaalne 5h per päev jagad 3 sessesi ja ei mingeid üliistumisi.
            Edu sooritusel!

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #36
              Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

              Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
              See on ca 50h. 10 päeva peale suht normaalne 5h per päev jagad 3 sessesi ja ei mingeid üliistumisi.
              Edu sooritusel!
              Minimaalselt 75h imo.

              Good luck!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                Pola, käisid jooksmas ära :D?
                Hetkel jooksma minnes saad jalgadele sellise treeningu, et jube...lmao.

                pohh, lisa volüümi, raiu mingi 20 lauaga.....

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #38
                  Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                  Nonii, uinak venis veidi pikale, aga pole hullu, aega veel on. Reaalselt vaatasin aknast välja ja mõtlesin, et kui ma selle jooksuringi nüüd kuskil ära suudan teha, siis oleks tänase päeva kõige raskem osa ilmselt möödas :D Igatahes, dress selga ja läeb (H) There's no way back!
                  Peale jooksu on plaan muud asjad ära teha ja siis mingi 2h-ne grind. Igatahes edu jooksmisel mulle :D lol.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #39
                    Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                    Standard grind.
                    Kui see trenn ja null alkoholi välja jätta :D.
                    Last edited by qbj0hn; 10.12.10, 16:16.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #40
                      Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                      Kuhu jooksma läksid?

                      Comment

                      • M6niste
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 345

                        #41
                        Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                        Nonii, ebareaalselt teekonnalt tagasi... Esialgu mõtlesin oma standard ihaste ringi teha, aga selle idee ma laitsin juba peale 3 minutit jooksu maha ja tegin oma naabruskonnas lühikesi ringe. Sain taaskord tunda, mismoodi on joosta lume peal, ikka küllaltki raske ja läbi võtab. Nüüd saab sis öelda, et selle päeva raskeim osa on möödas. Aega läks 42 minutit ja 29 sekundit, seega täpselt jooksin graafikusse. Ilmselt poleks väga üle 10 minuti enam jõudnud ka. Pooled harjutused on tehtud ja nüüd teist poolt ka tegema, siis mõnus soe dušš ja ilmselt mingi tunniajane grind vms.

                        Tänud kõigile poolehoidjatele! Samuti tänan neid, kes arvavad, et ma hakkama ei saa, see just motiveerib rohkem

                        Edu laudades!

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #42
                          Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                          Nii trenni osa siis tänaseks läbi, selle koha pealt saab vahekokkuvõtte ära teha:

                          1) jooks - 42min 29s
                          2) käed - 80
                          3) kõht - 120
                          4) selg - 120

                          Üsna väsinud on olla. Lõpu poole kiskusid harjutused väga raskeks, aga mis kasu neist oleks, kui nad lihtsad oleks :) Nüüd võib kerge sessi ette võtta.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #43
                            Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                            kuule ****, ära hala, hakka grindima nüüd :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #44
                              Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                              Kui peale pokkeriga(ma mõtlen muu tööga) ei tegele siis saab ilusti hakkama sellega.
                              Ilma ennast motiveerimatta tulevad need arvud juba kuus ära :D.
                              Aga kui muud asjad on ka siis võtab kerge võhma vast välja ikka.

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #45
                                Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                                Noo selles osas ma kindel pole, et jõuaks 7h päevas grindida ja 45 min joosta ja 45 min veel muud trenni otsa teha ilma mingi motivatsioonita :D Võib-olla kuu ajaga tuleks ilusti ära need eesmärgid, aga 10 päevaga on ikka midagi muud :D Sest reaalselt praegu on 3825 kätt mängitud ja aega kulunud 6,62 tundi. Kõige raskem on selle 7 tunni jooksul nii palju keskenduda, et lihtsalt BI ära ei annaks. Muu tööga ei tegele, praegu loengud ja asjad ka läbi enam-vähem, vaba aega iseenesest on.

                                Ja Raix sa mine nottima ära ja katsu sa ainult msnis mulle mingeid krdi Soli pudeleid saata :D:D

                                Comment

                                Working...