Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #46
    Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

    Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Noo selles osas ma kindel pole, et jõuaks 7h päevas grindida ja 45 min joosta ja 45 min veel muud trenni otsa teha ilma mingi motivatsioonita :D
    Seda muidugi :)

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #47
      Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

      Mõned sajad käed juurde, rollercoasting jätkub, praegu veel ei pabista, kasum on kasum. Nüüd poodi, midagi hamba alla, siis sõbra juurde edasi grindima. Kogu graph siis hetkel:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #48
        Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

        Algselt postitas M6niste Vaata postitust
        Mõned sajad käed juurde, rollercoasting jätkub, praegu veel ei pabista, kasum on kasum. Nüüd poodi, midagi hamba alla, siis sõbra juurde edasi grindima. Kogu graph siis hetkel:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Sõbra juurde edasi grindima? Mis moodi see välja näeb? Ma saan aru, et võetakse koos napsu ja naerdakse fishide üle (nagu Hr Pepsi siin eelmine aasta jõulude ajal tegi) aga niisama grindima- mina küll ei suudaks.

        Comment

        • M6niste
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2009
          • 345

          #49
          Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

          Jep, noo koos arutab mõned olukorrad üle ning niisama huumorit saab ka ilma napsuta teha :D

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #50
            Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

            Nii skills grind käimas sõbra pool. Algus on olnud edukas, kuigi noh 2 korda suutsin autoga kinni lumme jääda. Tuhande käeline sess on aga möödas ja kogu tulemus siis hetkel:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Edu laudades!

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #51
              Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

              Kurat, nii võib ju rikkaks saada. Mul on see kuu näiteks suurema käte arvu peale vähem kasumis. :D :D

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #52
                Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                Haha :D Noo ma usun, et minu ja sinu limiidi mängijate tase on natuke liiga suur :D Aga tundub et 1000 käelised sessid toimivad paremini. Järgmised 1k kätt tehtud ja tundub heateri moodi olevat. Väga hea, motti juurde. 1,5k kätt vaja veel täna ära grindida, siis graafikus.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                PS! Mängige, lauad fishised :D (loe: M6niste istub laudades :D)

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #53
                  Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                  Update. Viimane 1k käeline sess sai ka läbi, nüüd saab siis uinaku teha ja siis ilmselt vana hea trenn ja muu teema :D Kaardijooks on hea, reede öösel fishe obv ka palju, seega praegu seisud head. Ei tõuse tähtedesse, tuleb valmis olla ka sitemaks jooksuks. Keep it up!

                  Graph:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #54
                    Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                    Paar kopikat plussis tänase päeva viimane sess. Üle 8k käe on tehtud, seega on kõik okei. Nüüd veel kerge uinak enne jooksma minemist. Pärast postitan ühe humoorika käe ka, praegu ei viitsi enam :D

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #55
                      Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                      Algselt postitas Konso Vaata postitust
                      Ma tulistan puusalt, et ülehomme sul mõningad lihased valutavad :D
                      You got that right :D

                      Comment

                      • mehumble
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 175

                        #56
                        Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                        Ma mõtlesin, et hakkab mägismaad nägema, aga kenasti graafik taevapoole. Ilus vaadata kohe. Keep up the good work.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #57
                          Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                          Super, edu edu, tuleb seda päevikut jälgida

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                            vaalur, sul läheb ju päris hästi :D

                            Comment

                            • M6niste
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 345

                              #59
                              Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                              Unreal lumesadu väljas, ei kujuta ette kas kuskil teed on üldse, mille peal joosta :D Kohe varsti saab teada, GL to me :D Raske teekond tuleb nii või naa.. Tänud poolehoidjatele :)

                              Edit: Lubasin ennem, et panen ühe naljaka käe ka siia, teen siis ära :) Muige võttis näole Krt convertida enam aga ei oska :( Pärast tuletan meelde. Käsi siis siin.

                              Last edited by M6niste; 11.12.10, 19:15.

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #60
                                Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                                Võimas, mis tunne on! Jooks tehtud ja kuradi mõnus on olla. Vanad head ajad tulevad meelde, kui pea iga päev oli trenn. Laagrid jne. See kõik oli nagu ununenud, nüüd ei tohi küll nii lasta enam. Lihtsalt kõik mõtted on mujal. Kui välja arvata jala peale tekkinud vesivillid, mis segasid natuke, siis oli juba täna lihtsam joosta kui eile.

                                Seekord siis 43min 42s (teeb kogu ajaks hetkel 1h 26min 11s minu arvutuste järgi) Nüüd üke otsa, pesema ja siis mõtlen, kas vaatan autoga linna korra või hakkan kohe grindima.

                                Edu laudades!

                                Comment

                                Working...