Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #16
    Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

    lol jah, vabandust, üleväsinud :D

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #17
      Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

      Mõtlesin ise ka reaalselt, et teen ilusa value beti ja panin 3$, selle peale vastane mõtles aja lõpuni ja paar sekki enne sit outi lendamist shoves... Mul oli suht insta call ja üllatus-üllatus :D Jaagud on vastas ja BI läinud, aga see selleks. Kokkuvõttes tahtsin teada, et lõppude lõpuks jääme siin alati value bete tehes plussi.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #18
        Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

        Sai istutud just sinuga paaris lauas koos:)

        Comment

        • marti
          Räme Fish
          • Jul 2010
          • 2

          #19
          Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

          No mis seisud on? Ei mängi enam pacifis?

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #20
            Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

            Nii. Paari tunni pärast läheb elu põnevaks ja huvitavaks mul ma loodan, vähemalt esialgugi :D Plaan on algatada projekt, mis algab homme, 10.detsember, 00.01st. Kuna mul tavaliselt väga suurt motivatsiooni mängida pole ja rekordkuus on vast oma kõva 30k kätt mängitud, siis nüüd võtan ette midagi ekstreemset:

            1) 10 päevaga mängida 40k kätt nl10 (vajadusel liigun nl6 ja kui hästi läeb sis nl20 vbla)
            2) kõik käed mängin Pacificu pokkeritoas
            3) maksimum mängin korraga 8l laual, sest sellest üle juba langeb mängu kvaliteet.
            4) eesmärk oleks kindlasti projekt lõpetada kasumiga, eks näis kui paljuga.
            5) 10 päeva jooksul käia kokku 7h jooksmas, teha 800 kätekõverdust, 1200 kõhtu ja selga.
            6) toituda piisavalt tervislikult, alkohol hoida täiesti nulli peal.

            Jõuda ja jaksu mulle! Loodame, et doomswitchi peale ei tule ja ma tõesti loodan, et ma liiga lihtsalt alla ei anna! Üritan päevikusse piisavalt tihti uuendusi teha, et kuidas asjad sujuvad.

            Kiirete arvutuste kohaselt peaksin umbes 6h päevas grindima, 45 min jooksma ja 30 min tegema üket. Kokku ju 7h 15min, võiks tehtav olla :)

            Kui tuleb nõrk hetk siis kuulan videot:

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

              Ma ütlesin sulle, see on häving :D:D

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #22
                Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                Eks seda ole näha :D
                Here we go now!!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                  pola, ma ennustan, et 3-4ndal päeval on sul mega siiber ees ja katkestad :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                    pola, ma ennustan, et 3-4ndal päeval on sul mega siiber ees ja katkestad :D

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #25
                      Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                      Ma tulistan puusalt, et ülehomme sul mõningad lihased valutavad :D

                      Comment

                      • M6niste
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 345

                        #26
                        Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                        See, et lihased valusad, see on väga reaalne pakkumine :D:D
                        Nii, esimene sess läbi, enam-vähem mänguga rahul, kuid alati saab paremini. Suuri fishe väga polnud ja kätejooks oli keskmine.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #27
                          Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                          GL, tahab tulla nagu 17!

                          Comment

                          • M6niste
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 345

                            #28
                            Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                            Tänud ja arvata on, et tahab tulla :D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #29
                              Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                              Pola nr on 6 ning see ei tule :D

                              Comment

                              • M6niste
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 345

                                #30
                                Re: Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

                                lol :D vana hea 6.
                                aga noo raix, ma ise usun ikka, et pean kauem vastu kui 3-4 päeva :D

                                Comment

                                Working...