Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • M6niste
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 345

    #1

    Projekt 10 päeva- 40k kätt, korralik trenn ja null alkoholi :)

    Olen siis M6niste Pacificus ja Triobetis ja Poltsik Pokerstarsis..
    Mõtlesin ka, et oleks tore teistega informatsiooni jagada ja head nõu kuulda.
    Mänginud olen kokku umbes 2 aastat, tõsisemalt hakkasin mängima sügisel ja seda Hotcocacola soovitusel Pacificus.
    Algselt mängisin NL10, kuid kolisin suht ruttu NL20-sse ning sealne mäng sobis ja seda olen siiamaani mänginud.
    Ilmselt praegu tabanud kerge downswing, aga see mind väga ei heiduta, lihtsalt loodan, et targemad ja kogenumad mulle õpetussõnu jagaksid.
    Nii, aitab jutust. Eluaegne graafik NL20-s siis:



    ja statid tollal:



    Seda juba tean, et tollal limpisin liiga palju kaasa ja olen üritanud viimasel ajal rohkem PRF raiseda..
    Seega selle kuu graafik:



    ja statid:



    Kui mingi kahtlane käsi tuleb ja tahaks abi, siis postitan kindlasti üles.
    Siiamaani aga GL laudades kõigile!
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

    sa oled ikka fish :D



    või hoopis vaal :D?

    Comment

    • M6niste
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2009
      • 345

      #3
      Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

      Pigem vaal kui juba üldse :D
      Aga tglt ma pean oma mänguoskuses(kui seda üldse on) tänulik olema just Hotcocacolale
      Sest temalt ma ainult midagi õppinud olengi, lugenud ma raamatuid ega netist väga palju midagi pole.
      Nii et võib öelda et olen Hotcoca käsilane.

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #4
        Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

        Ka üks olukord, kus polnud kindel, et lõpuks õige otsuse tegin. Ehk siis soovitusi

        Vastane on suht hea regular... 22/19/2.1/718

        Pacific poker, $0.10/0.20 Hold'em Cash Games, 6 Players
        Hand Converter by Pokerhand.org

        Board:
        IHAVITUNJEPA (BB): $20
        toyah213 (UTG): $25.12
        Birmat (UTG+1): $22.50
        HERO (CO): $34.02
        arenbab1 (Button): $21.30
        zay41k (SB): $59.76

        Dealt to HERO K J

        Pre-flop:
        (2 folds), HERO raises to $.80, (1 folds), zay41k calls $.70, (1 folds)

        Flop: ($1.80) J 9 6 (2 Players)
        zay41k checks, HERO bets $1.40, zay41k raises to $4.20, HERO calls $2.80

        Turn: ($10.20) K (2 Players)
        zay41k bets $5.40, [color=red]HERO ???

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

          call peaks fine olema?

          Comment

          • M6niste
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 345

            #6
            Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

            Turn: ($10.20) K (2 Players)
            zay41k bets $5.40, HERO calls $5.40

            River: ($21) 4 (2 Players)
            zay41k bets $49.36, [color=red]HERO ???

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

              FR-s leian foldi kuna ma weak. 6 maxi kohta ei oska öelda. tundub set või bluff

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #8
                Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

                Unustasin mainida jh, et olen kogu aeg 6maxi mänginud.
                Aga veel arvamusi mõlemas kohas? Nii turnis kui riveris, mida teha?

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #9
                  Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

                  Ma oleks juba flopi c/r peale foldinud soliidse regulari vastu + riveri overbet= nuts

                  Comment

                  • M6niste
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2009
                    • 345

                    #10
                    nice little heater after downswing



                    3 käega tuli 3 BI järjest 3-l laual Peab meeldima.

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #11
                      Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

                      Küsimus.. Mida Hero teeb riveril ja miks? Vastane 54/1/1.7 midagi 150 käe kohta...

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #12
                        Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

                        emm.. obv villainil suvaline paar või busted mastitõmme.. mina paneks pool poti.. ehk callib maha.. turni ja riveri 9'dsind ometi ju segada ei saa..

                        Comment

                        • M6niste
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 345

                          #13
                          Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

                          Ei-ei nad ei segagi obv, aga küsimus selles just kas ja kui palju valuet panna?

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #14
                            Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

                            2 dollarit oleks hea bet ja foldiks shovele.

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #15
                              Re: M6niste Pacifis NL20 vallutamas.

                              Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                              2 dollarit oleks hea bet ja foldiks shovele.
                              LOL? Enam ideealsemat riverit tulla ei saanud. Selliste statidega kääbikud "slowplay-vad" QJ ka enda arvates.

                              Endale meeldib riveril selliste vavstu pool potti panna ja siinkohal hea meelega calliks shove, sest mitte midagi reaalset kokku ei tulnud. Ja nagu statidest näha, siis tegemist ei ole just terava pliiatsiga pokkeris, nii et mõtlema hakata, mida tema mõtleb on lootusetu, ta mõtleb nagunii valesti.

                              Comment

                              Working...