Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs
1. Ära setmine 3bet potis. Eriti kui 3betija on ainult 50bb deep. Flopil on sul 5-way pot ja sul kõige kehvem ülepaar. Fold.
2. Flopil alla 0.4$ raiseda on patt ja parem natuke rohkem panna. Seekord polnud setmine 3bet potis halb, sest vastasel diip stack ja ta pani nii vähe juurde + limp-raise tähendab üldiselt tugevamat kätt ehk set makstakse paremini kinni.
3. Wtf
4. A high flopil ei pea kahe vastase vastu isegi (oop!) cbetima
1. Ära setmine 3bet potis. Eriti kui 3betija on ainult 50bb deep. Flopil on sul 5-way pot ja sul kõige kehvem ülepaar. Fold.
2. Flopil alla 0.4$ raiseda on patt ja parem natuke rohkem panna. Seekord polnud setmine 3bet potis halb, sest vastasel diip stack ja ta pani nii vähe juurde + limp-raise tähendab üldiselt tugevamat kätt ehk set makstakse paremini kinni.
3. Wtf
4. A high flopil ei pea kahe vastase vastu isegi (oop!) cbetima
, 9
, 5
Comment