Hei, olen tiksund juba päris kaua pokkerimaailmaga kaasa, mänginud paljudes kohtades ning paljusi limiite - millest suuremaid ei ole väga biitinud ja bustosse läind paari suurema badbeadi tõttu. Saavutada tahaks selle aasta lõpuks NL100 jõhkralt crushiva regulari koha.
Kuna hetkel kõvasti vaba aega üle siis vana sõber "Kivisaba" otsustas steikida mind NL5, 125$ daalaga. Kestab siis dill sada tuhat kätt ( 100k ) ning kasum jaotub 50/50. Ülesseliikumised toimuvad siis 350$>nl10 , 800$>nl25 ! Ning kui ise donkama või tiltama hakkan on õigus "Kivisaba'l" diil pooleli jätta.
Starsi juuser on "nummar" .
Üritan teid ikka vahepeal asjadega kursis hoida !
Kuna hetkel kõvasti vaba aega üle siis vana sõber "Kivisaba" otsustas steikida mind NL5, 125$ daalaga. Kestab siis dill sada tuhat kätt ( 100k ) ning kasum jaotub 50/50. Ülesseliikumised toimuvad siis 350$>nl10 , 800$>nl25 ! Ning kui ise donkama või tiltama hakkan on õigus "Kivisaba'l" diil pooleli jätta.
Starsi juuser on "nummar" .
Üritan teid ikka vahepeal asjadega kursis hoida !

, Q



, 9
, 5
Comment