[NL5 FR] Grinding to nightclubs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs

    1. Ära setmine 3bet potis. Eriti kui 3betija on ainult 50bb deep. Flopil on sul 5-way pot ja sul kõige kehvem ülepaar. Fold.

    2. Flopil alla 0.4$ raiseda on patt ja parem natuke rohkem panna. Seekord polnud setmine 3bet potis halb, sest vastasel diip stack ja ta pani nii vähe juurde + limp-raise tähendab üldiselt tugevamat kätt ehk set makstakse paremini kinni.

    3. Wtf

    4. A high flopil ei pea kahe vastase vastu isegi (oop!) cbetima
    Last edited by Pahvak; 22.02.10, 12:23.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #17
      Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs

      3.käsi- tõesti wtf nagu?:D

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #18
        Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs

        Tere.

        Mäng on päris vigane.

        TT preflop AI minemine on küll -EV (micro limiidis vähemalt)
        Ainult siis läheksin,kui oleks kindel read või kui villian läheb iga käsi AI.
        Samuti A9s.
        Sa ei taha nagu üldse uskuda,et ka vastasel võib käsi olla!
        Üldiselt selline overpotbet on nuts.

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #19
          Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          tra ma söön oma mütsi ära kui sa NL25 saad 4bb+/100 yle 100k käe.
          Aind nummari pihta on see avaldus, või üldiselt?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs

            Algselt postitas nummar Vaata postitust
            Mõned käed jälle NL2's:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            1. Käsi
            Foldi enne floppi, foldi flopis.

            2. Käsi
            Enne floppi limbi järgi. Nagu mängitud siis flopis tõsta rohkem.

            3. Käsi
            PF esmane coldcall on küsitav, ma eelistaks foldi ja all-ini call on totaalne raha põletamine

            4. Käsi
            Päris hea aga ma blockiks riveri. Teeks miski $0.15-$0.20 panuse. Keskmine 2NL mängija ei ole nii loov, et seal läbi ammustada su blocking bet ja ületõsta. Ta hoopis callib sitemaga.

            Comment

            • nummar
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 322

              #21
              Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs

              See A9 call oli puhas read, sest poisid loopisid suht suvalt allinni

              No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              MP3 ($7.18)
              CO ($2.90)
              Button ($2.68)
              SB ($0.67)
              BB ($3.69)
              UTG ($6.75)
              UTG+1 ($2.42)
              Hero (MP1) ($2)
              MP2 ($1.57)

              Preflop: Hero is MP1 with 9, A
              UTG bets $0.08, 1 fold, Hero calls $0.08, 4 folds, SB calls $0.07, BB raises $0.12, UTG calls $0.06, Hero calls $0.06, SB raises $0.59 (All-In), BB raises $3.55 (All-In), 1 fold, Hero calls $1.86 (All-In)

              Flop: ($4.81) 5, 4, 10 (3 players, 3 all-in)

              Turn: ($4.81) 7 (3 players, 3 all-in)

              River: ($4.81) 3 (3 players, 3 all-in)

              Total pot: $4.81

              Results:
              SB had J, 4 (one pair, fours).
              BB had 9, 10 (one pair, tens).
              Hero had 9, A (high card, Ace).
              Outcome: BB won $6.30

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #22
                Re: [NL5 FR] Grinding to nightclubs

                Arrrrghh. Siis ütlegi nii, et nad läksid iga käsi all-in. Ma ei ütle, et see nüüd kahe vastase vastu call on, aga miks kõige tähtsam info välja jätta? See, et nad 90/20 on ei anna väga midagi, sest 20% PFR ei tee küll rõõmsaks, et all-in minna A9s.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                Working...