HU grinding

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #1

    HU grinding

    Tere,

    olen selle foorumiga tutvunud läbi sõprade ning olnud passiivne lugeja juba päris mõnd aega, lõpuks otsustasin ka ise siia registreerida. Olen täheldanud foorumis suurenevat späm-postituste hulka (ala +1, lol jne). Spämmaritel palun sellest teemast eemale hoida, kuna selle blogi eesmärk on mängu arendamine, mitte postituste kogumine. Seega, palun asjalikkust.

    Ma olen mänginud pokkerit juba ligikaudu aasta, lihtsalt gamblinud. Kohati kannatan motivatsiooni ja distsipliini puuduse all, see on ka üks põhjustest, miks antud teema teen. Kui tulla oma musta pesu avalikkuse ette pesema, siis ehk on motivatsiooni säilitada distsipliin ja jätta rumal raha põletamine. Plaan on aga mängida HU-d, kuna see mänguformaat on mulle kindlasti kõige huvitavam, sest FR-s pole lihtsalt kannatust oma PF nutsi oodata ja kipun minema liiga looseks. Alustan BR-ga $100 FTP-s ning hakkan mängima $2.15 HUSNG(reg. speed, kuna turbo on 300 chipiga), kui saan BR $150 peale, siis hakkan mängima $6.25 turbosid, kui aga BR peaks langema tagasi $100 peale, siis uuesti $2.15 HUSNG.

    Muretsesin endale HEMi ka, kuid mitte selleks, et mängides HUDi kasutada, vaid pigem, et käsi üle vaadata ja siia graafikuid postitada.



    PS!Kui keegi oskab soovitada häid videoklippe, saite, artikleid, siis ei maksa häbeneda.

    PPS!Olen teadlik ka HUSNG.com, deucescracked.com, cardrunners.com olemasolust, kuid hetkel kahjuks puudub raha, mida sinna investeerida.
    Last edited by HU grinder; 22.03.10, 16:47.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: HU grinder

    Meelis sina w?

    okei Igatahes edu ja FTP-s on 1500chipsised turbod ka 2$ omad ja reg speed on jube ajaraisk mikrodes.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #3
      Re: HU grinder

      Ei ole Meelis. Tänan informeerimast, hakkan nüüd neid turbosid otsima ja mängima.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: HU grinder

        2p2 foorumi HU sektsioonis on väga palju head kraami, millest ise kunagi abi sain. Must read: http://forumserver.twoplustwo.com/58...osting-178357/
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #5
          Re: HU grinder

          Suured tänud, Pahvak

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #6
            Re: HU grinder

            Nii, esines väike probleem HEM-ga, ehk oskab keegi aidata. Probleem järgmine: mängisin FTPs, siis importisin oma mängud HEMi, pärast seda aga FTP-d uuesti avades on FTPs nuppudelt puudu kirjad. Kas keegi oskaks öelda, milles on probleem ja kuidas seda lahendada.

            PS! HEM on mul updatetud.

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #7
              Re: HU grinder

              HU ftw.

              Best of luck!

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #8
                Re: HU grinder

                Ma tänan :)

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #9
                  Re: HU grinder

                  Kuidas on käsi mängitud? Vastane oli võrdlemisi station, callis kõigega riverini. PF callis kõike OOP.

                  No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  BB (t1380)
                  Hero (SB) (t1620)

                  Hero's M: 36.00

                  Preflop: Hero is SB with K, A
                  Hero bets t75, BB calls t60

                  Flop: (t180) 8, Q, 10 (2 players)
                  BB bets t30, Hero raises t75, BB calls t45

                  Turn: (t330) 10 (2 players)
                  BB checks, Hero bets t105, BB calls t105

                  River: (t540) 3 (2 players)
                  BB checks, Hero bets t300, BB calls t300

                  Total pot: t1140

                  Results below:
                  Hero had K, A (one pair, tens).
                  BB had K, 3 (two pair, tens and threes).
                  Outcome: BB won t1140

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: HU grinder

                    Kui ta station on siis miks sa betid ilma made handita? Valuebet A-high?

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #11
                      Re: HU grinder

                      No sest seal oli minu arvates palju käsi, mida me beatisime. Tõmbe või made handiga meeldis talle minraise teha.

                      E: arvasin jah, et valuebet A-highga

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #12
                        Re: HU grinder

                        flopi raise on kohutavalt v2ike, turni beti suurusest ei saa ma ka aru.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: HU grinder

                          Algselt postitas HU grinder
                          No sest seal oli minu arvates palju käsi, mida me beatisime. Tõmbe või made handiga meeldis talle minraise teha.
                          Aga river on ka valuebet?

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #14
                            Re: HU grinder

                            Jah, algselt oli nii mõeldud, on see väga vale?

                            E: mõttekäik oli järgnev: flopil oleks ta mind rea, OESD või top pairiga re-raisenud, välistasin J9, Jx, Qx.
                            turnis ta ei raisenud seega oli ka välistatud Tx. Seega kui tal pole 3 või 8, siis on see pot meie. Sestap ka vbettisin riveri.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: HU grinder

                              Algselt postitas HU grinder
                              Jah, algselt oli nii mõeldud, on see väga vale?

                              E: mõttekäik oli järgnev: flopil oleks ta mind rea, OESD või top pairiga re-raisenud, välistasin J9, Jx, Qx.
                              turnis ta ei raisenud seega oli ka välistatud Tx. Seega kui tal pole 3 või 8, siis on see pot meie. Sestap ka vbettisin riveri.
                              Täitsa ok kui arvad, et ta võimeline callima A-high.

                              Comment

                              Working...