Niih sain ka lõpuks sinna maale et endale blogi siia teha :P
Grindin siis hetkel triobetis nl 4 ja BR on 140+ euri hetkel
Sain nüüd hemi ka korda endal ja seadistatud ja lisan siia enda senise 5000 handise roller-coaster graafiku. Trios kenasti tõmmatud 2 oudiseid ära mulle...

hetkel peaks olema graafiku peal normal tõus 30 dollari peale aga ma ei tea miks see ära ei mahtunud pildile, sest sain just JJJ setiga + 2 buy inni , sest 2 tyypi läksid flopil masti ostma ja ei saanud kokku :D
Grindin siis hetkel triobetis nl 4 ja BR on 140+ euri hetkel
Sain nüüd hemi ka korda endal ja seadistatud ja lisan siia enda senise 5000 handise roller-coaster graafiku. Trios kenasti tõmmatud 2 oudiseid ära mulle...

hetkel peaks olema graafiku peal normal tõus 30 dollari peale aga ma ei tea miks see ära ei mahtunud pildile, sest sain just JJJ setiga + 2 buy inni , sest 2 tyypi läksid flopil masti ostma ja ei saanud kokku :D


Comment