Vilkari at triobet

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #1

    Vilkari at triobet

    Niih sain ka lõpuks sinna maale et endale blogi siia teha :P

    Grindin siis hetkel triobetis nl 4 ja BR on 140+ euri hetkel

    Sain nüüd hemi ka korda endal ja seadistatud ja lisan siia enda senise 5000 handise roller-coaster graafiku. Trios kenasti tõmmatud 2 oudiseid ära mulle...



    hetkel peaks olema graafiku peal normal tõus 30 dollari peale aga ma ei tea miks see ära ei mahtunud pildile, sest sain just JJJ setiga + 2 buy inni , sest 2 tyypi läksid flopil masti ostma ja ei saanud kokku :D
    Last edited by vilkar; 01.12.10, 18:09.
  • bAttery_
    Julm Donk
    • Nov 2009
    • 37

    #2
    Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

    Edu sulle trio NL4-s, olen sind täitsa kohanud lauas - lausa 369 käeline history on mul sinu kohta :D Vahest leidub seal ikka mõnusaid fishe, kes maksavad ikka oma kätega päris hästi. Miski pärast on rohkem meelde jäänud nende fishide poolt saadud mõnusad bad beadid, kust callitakse igasuguste pasaga ja lõpuks riveris saadakse ikka midagi kokku või minnakse 710o all-in (mul AA käes) ja see suvakas saab riveriga rea kokku jms :P Aga pole hullu, sest kokkuvõttes saab neilt ikka rohkem pappi :D

    Good luck, äkki kunagi kohtub veel lahinguväljal! :)

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #3
      Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

      [quote=bAttery_ ]
      Edu sulle trio NL4-s, olen sind täitsa kohanud lauas - lausa 369 käeline history on mul sinu kohta :D Vahest leidub seal ikka mõnusaid fishe, kes maksavad ikka oma kätega päris hästi. Miski pärast on rohkem meelde jäänud nende fishide poolt saadud mõnusad bad beadid, kust callitakse igasuguste pasaga ja lõpuks riveris saadakse ikka midagi kokku või minnakse 710o all-in (mul AA käes) ja see suvakas saab riveriga rea kokku jms :P Aga pole hullu, sest kokkuvõttes saab neilt ikka rohkem pappi :D

      mis nimega sa pelad?

      no ma tean neid yllareid

      Raisin AA 4x bb 2 calli saan ja rainbow flop hämane ja raisin 2/3 ja foldib teine tuleb kaasa... ja rebib lõpuks 24s runner runner masti....
      turnis panin ta allinn ka....


      Comment

      • bAttery_
        Julm Donk
        • Nov 2009
        • 37

        #4
        Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

        Sama, mis siin foorumiski ehk bAttery_

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #5
          Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

          viimased paar päeva head olnud BR 166 hetkel ja rake back tulemas ylehomme 30+ euri :D siis saab liikuda nl 10 $ laudadesse sest 30 buy inni koos



          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

            kust lisa 100 saad, et 300 kokku?

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #7
              Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

              Algselt postitas pikk28
              kust lisa 100 saad, et 300 kokku?
              200 euri = 300 dollarit ehk lähen NL 10 dollari laudadesse ja kui seal saan 300 euri peale siis teen euri laudasid ja dollari omasid mõlemaid , oleneb kuidas laudades rahvast on ja kus fishe istub :)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

                :D ok

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #9
                  Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

                  mm kus oleks hea veel pilte uppida st graafikuid , imageshack nussib midagi ei mahu graafik ära sinna korralikult... moment ei meenu mõnda teist kohta kuhu uppida...

                  homme lisan siia siis senise 7 päeva hemi graafiku ka.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #10
                    Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

                    Algselt postitas vilkar
                    mm kus oleks hea veel pilte uppida st graafikuid , imageshack nussib midagi ei mahu graafik ära sinna korralikult... moment ei meenu mõnda teist kohta kuhu uppida...

                    homme lisan siia siis senise 7 päeva hemi graafiku ka.

                    upload.ee

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #11
                      Re: Vilkari grindi päevik (ehk kuidas ma ennast Bahamale grindin :D )

                      Nii pole siia terve igavik midagi kirjutanud. On aeg teemat värskendada.

                      Kuna vahepeal oli ülikool ja töö + trenn siis polnud suurt aega grindida. Nüüd suveks kool läbi ja nüüd siis aega ka grindida natuke.

                      vahepeal kandsin rahad välja mis oli mingi 200 euri.

                      Mai lõpus sai uus algus tehtud lükasin 20 euri peale ja siristasin paar päeva nl 2 laudu trios edasi nl 4 lauad ja tänaseks siis BR 235 euri ja nädala jooksul loodan 300 euri kokku ajada et nl 10 liikuda.

                      Lisan ka graafiku siia, siin aga pole kõiki käsi olemas sest osad teise arvuti tagant tehtud kust pole handhistoryt siia arvutisse pannud.

                      statid on 15/12 üldiselt umbes. Oleneb sessist tihti vahest ka 21/18 vms
                      Mängu stiil on suht thigh agro ja suht oleneb lauast, kus olen adjustin natuke mängu. Loose laud fishidega kelle vPIP 50+ siis lasen rohkem thightimalt ja korjan heade kätega ilusti suuri pote ja lauad kus mingid vanad 25/5 statidega mingid thight passive, siis saab kergelt loosemalt neid abuseda juba. Üldiselt toodab ilusti ja pole probleem teha nl 4 rahuga +6 buyinniseid päevasid. Parim päev oli +11,5 buy inni. keskmiselt lasen kuskilt 25-30 bb/100. Rekord päeva sessil oli vist 55bb/100le.

                      Mängin korraga 6 lauda vahest ka 9 kuna mu 15 tolline läpar rohkem ei luba, seega olen plaaninud ka siin suurema ekraani ja laua arvuti ostmist et rahus 12 lauda lasta korraga vms.

                      Graafik alates 25 maist:


                      Uploaded with ImageShack.us
                      Last edited by vilkar; 10.06.10, 07:07.

                      Comment

                      • rainer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 383

                        #12
                        Re: Vilkari grindi päevik at triobet nl 4 moving on soon nl 10

                        Jah, olen sind isegi trios nl4 laudades kohanud.
                        õnneks või kahjuks pole sinuga palju käsi mänginud :D

                        trios muidu jah üsna palju fishe.. aga tundub, et hetkel olen ise ka veel fish. Ei saa fishidest jagu üldse... mu winrate 15bb/100, mõni aeg tagasi oli veel vähem... ise pole üldse mänguga rahul.



                        Aga edu sulle laudades, vb trehvame. Hoian päevikul kindlat silma peal.. et näha progressi ja arengut :P

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #13
                          Re: Vilkari grindi päevik at triobet nl 4 moving on soon nl 10

                          Algselt postitas rainer Vaata postitust
                          Jah, olen sind isegi trios nl4 laudades kohanud.
                          õnneks või kahjuks pole sinuga palju käsi mänginud :D

                          trios muidu jah üsna palju fishe.. aga tundub, et hetkel olen ise ka veel fish. Ei saa fishidest jagu üldse... mu winrate 15bb/100, mõni aeg tagasi oli veel vähem... ise pole üldse mänguga rahul.



                          Aga edu sulle laudades, vb trehvame. Hoian päevikul kindlat silma peal.. et näha progressi ja arengut :P
                          mis nimega lauades oled?

                          tänane päev alanud kehvasti suts -17 eur momendil aga ei lase heidutada, mingi tyyp arvas 23s on hea käsi mu pre flop raise ga kaasa tulla ja mina sain seti tema flush draw ofkoors hitis flushi ja sinna buy in läks + muud jama veel, aga õhtuks purjetan + tagasi.

                          Comment

                          • rainer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 383

                            #14
                            Re: Vilkari grindi päevik at triobet nl 4 moving on soon nl 10

                            jälle see ''j2pe'' olen :D

                            Comment

                            • imthcplant
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #15
                              Re: Vilkari grindi päevik at triobet nl 4 moving on soon nl 10

                              Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                              mis nimega lauades oled?

                              tänane päev alanud kehvasti suts -17 eur momendil aga ei lase heidutada, mingi tyyp arvas 23s on hea käsi mu pre flop raise ga kaasa tulla ja mina sain seti tema flush draw ofkoors hitis flushi ja sinna buy in läks + muud jama veel, aga õhtuks purjetan + tagasi.
                              Jaa mulle tehti starsis sama... Q high flop with 2 clubs ja mul oli QQ sain flopil nupud sisse ja vastane näitab 2c3c ja turn andis vanale kohe masti ja redraw ei tulnud ära :(

                              Comment

                              Working...