uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #121
    Re: donk reg [NL50 prima]

    Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    Kas pokkerituba pakub rakebacki, või migni läbi teise lehe tegid?
    kas microgamingu kõik toad mitte ise ei paku või ma eksin?

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #122
      Re: donk reg [NL50 prima]

      Triobet pakub küll jah, aga unibetis peab vist mingid punktid kokku koguma et rakebacki saama hakata.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #123
        Re: donk reg [NL50 prima]

        Algselt postitas J0kker Vaata postitust
        Triobet pakub küll jah, aga unibetis peab vist mingid punktid kokku koguma et rakebacki saama hakata.
        no triobetis peab ka kindla summa maksma, et saaks..

        Comment

        • Arcticman
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 208

          #124
          Re: donk reg [NL50 prima]

          triobetis oli 200€ month vist

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #125
            Re: donk reg [NL50 prima]

            Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
            triobetis oli 200€ month vist
            seal on jah iga nädal tuleb rb 50e peab gennima, imo oli nii.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #126
              Re: donk reg [NL50 prima]

              [YOUTUBE]PrpviOJ6zkc&feature=player_embedded#at=25[/YOUTUBE]

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #127
                Re: donk reg [NL50 prima]

                ei taha pärast sellist heaterit enam mängidagi, õuuuuuuuuudneeeeee :D

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #128
                  Re: donk reg [NL50 prima]

                  pane graphi ka :) uut
                  Last edited by J0kker; 27.07.10, 22:28.

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #129
                    Re: donk reg [NL50 prima]



                    Tegelikult on sealt mingi -100 kuni -200 puudu, sest hem nussib mul koguaeg. Sessions all näitab alati vähem käsi ja võitu/kaotust täiesti mööda, graphil oli varem õigesti aga eelviimane sess näitas see ka valesti.

                    Edit: tänane päev -331 + turkaga -77.50

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #130
                      Re: donk reg [NL50 prima]

                      vähe magus hiiter oli vist vahepeal :D

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #131
                        Re: donk reg [NL50 prima]

                        väga haige hiiter..lihtsalt iga mängitud käsi tuli koju..ja suurelt :D

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #132
                          Re: donk reg [NL50 prima]

                          praegu on kõik otse vastupidi

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #133
                            Re: donk reg [NL50 prima]

                            ilus hommik 600 kätt -4 bi, 2 päevaga -600 siis doonordanud, teen vist väikse puhkuse sitta selle rake racega

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #134
                              Re: donk reg [NL50 prima]



                              ilus magus swingine graph <3

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #135
                                Re: donk reg [NL50 prima]



                                40/60 flippidega püüan EV joont kinni. :D

                                ei tegelt oli fishiga väga haige HU mäng.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Käed pole kronoloogilises järjestuses, ikkagi, ja see vend tegi väga palju sellised shovesi täiesti lambikäte ja lambikohtades.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kuidas käituksite teie selles käes, villain oli korduvalt niimoodi suurelt shovenud kui oli kaotanud suure poti. Selle võiks vist isegi yes thready panna :D 325bb flip :D

                                [YOUTUBE]?v=LNrt_mf1JfE[/YOUTUBE]


                                No ei saa kuidagi videot sinna normaalselt :S
                                Last edited by totaldonk; 02.08.10, 12:48.

                                Comment

                                Working...