uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #136
    Re: donk reg [NL50 prima]

    codecci võiks kommida seda viimast kätt. K high-ga callida pf 325bb-d tundub suht ULME

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #137
      Re: donk reg [NL50 prima]

      HAHHAHA see viimane käsi on ikka totaldonk ju.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #138
        Re: donk reg [NL50 prima]

        Algselt postitas onuark Vaata postitust
        HAHHAHA see viimane käsi on ikka totaldonk ju.
        :)

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #139
          Re: donk reg [NL50 prima]

          Algselt postitas onuark Vaata postitust
          HAHHAHA see viimane käsi on ikka totaldonk ju.
          suckout :D vastasel lendasid lauad kinni või panid sina peale seda kätt 4 tuule poole :D

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #140
            Re: donk reg [NL50 prima]

            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
            suckout :D vastasel lendasid lauad kinni või panid sina peale seda kätt 4 tuule poole :D
            me olime ühel laual aint, tal jäi paar kopikat järgi siis flippasime veel 1x kus ta jälle suckoutis ja siis veel korra kus mu KK pidas tema Q9 vastu

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #141
              Re: donk reg [NL50 prima]

              no ei saa võita kui AA vs AA ka kaotad.. augusti algus ikka täitsa perses, miinuses. :(

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #142
                Re: donk reg [NL50 prima]



                Tahab vist esimene miinuskuu tulla ja suurelt iga 1000 käega -2bi :S

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #143
                  Re: donk reg [NL50 prima]

                  Standard Prima pask, grindid välja nagunii, gl!

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #144
                    Re: donk reg [NL50 prima]

                    august -940, 8bi alla ev, august -19bi 9k käega see vist pole eriti normaalne, ühtegi showdowni ei võida

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #145
                      Re: donk reg [NL50 prima]



                      liikusin alla päris nl20sse enesekindlust taastama tundus juba et ei biidi, nii väike volüüm ka augustis olen ainult lihtsalt ballatsenud iga päev joonud ja suitsetanud, aitab sellest nüüd.

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #146
                        Re: donk reg [NL50 prima]



                        tahaks kuu plussi saada oleks normik

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #147
                          Re: donk reg [NL50 prima]

                          Sinu graafik on ilmselge punase joone fännajate "wet-dream"

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #148
                            Re: donk reg [NL50 prima]

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            Sinu graafik on ilmselge punase joone fännajate "wet-dream"
                            tavaline 6maxi punane joon ju

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #149
                              Re: donk reg [NL50 prima]

                              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                              august -940, 8bi alla ev, august -19bi 9k käega see vist pole eriti normaalne, ühtegi showdowni ei võida
                              Ära mine siis showdownile, mängi väiksemalt.

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #150
                                Re: donk reg [NL50 prima]



                                swingin breakevenilt

                                Comment

                                Working...