uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #106
    Re: donk reg [NL50 prima]

    viimased 3k kätt tänane päev siis koos nonsd ja sd joonega.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    räige mott on mängida, ei teagi, miks ilmselt suured unistused, aga lihtsalt ei jõua silmad on täiesti kinni
    Last edited by totaldonk; 20.07.10, 01:08.

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #107
      Re: donk reg [NL50 prima]

      Väga kena.
      kas sa mängid trios?

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #108
        Re: donk reg [NL50 prima]

        Algselt postitas J0kker Vaata postitust
        Väga kena.
        kas sa mängid trios?
        Purple lounges.

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #109
          Re: donk reg [NL50 prima]

          kuidas sealne tase tundub?

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #110
            Re: donk reg [NL50 prima]

            Algselt postitas J0kker Vaata postitust
            kuidas sealne tase tundub?
            no sama mis kogu prima võrgustik, nl50 regid väga tugevad ei ole ja fishe ikka eksib ka ära, õhtuti eriti, päeval saab pmst aint regidega madistada paar fishi leiab 8 laua peale, aga kui korralikult tableselectida, siis ikka leiaks igasse lauda ühe. Ei tundu väga kõva tase.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #111
              Re: donk reg [NL50 prima]

              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
              no sama mis kogu prima võrgustik, nl50 regid väga tugevad ei ole ja fishe ikka eksib ka ära, õhtuti eriti, päeval saab pmst aint regidega madistada paar fishi leiab 8 laua peale, aga kui korralikult tableselectida, siis ikka leiaks igasse lauda ühe. Ei tundu väga kõva tase.
              yep trios suht sama teema , ise küll nl 10 veel ja shote võtan nl 20 ja selectin laudu siis leiab donke normilt

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #112
                Re: donk reg [NL50 prima]

                tänane päev +655, algas küll miinus 2-3 bi'ga aga sain ülesse ja oli ilus viimane sess :) +729 (+14.5bi)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Ämmapets
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 171

                  #113
                  Re: donk reg [NL50 prima]

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Oleneb mis limiiti parajasti ämmad. Kõrgemal limiidil toidab agro stiil kindlasti ära. Respecti saad rohkem ikka. Aga lisaks pidid Primas nii nitid regid olema, et seal saab agrotada.
                  Vaatasin siin teemas eelnevaid postitusi ja tuleb välja, et ka NL10 jooksis tal see nonSD joon üle 0-i. Hea mugav siis Primas mängida ju, kui kõik nii nitid on. FT-s ei saa mingit respecti selles osas, floatimine ja callimine meeldib kõigile, täna tuli 1600 käe peale cbet success 48 prossa. Ja seda veel 52% cbet juures.

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #114
                    Re: donk reg [NL50 prima]

                    nonsd jookseb üle 0 sellepärast, et ma üldjuhul kui kõik asjad seda lubavad siis panen 3barrelit ja vastased ikka foldivad (regid). donkide vastu kasvab profit ikka sd'ga.

                    (sd langeb kui näiteks barrelid läbi ei lähe aga nonsd mitte, sellepärast nonsd lähebki taeva poole koguaeg)

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #115
                      Re: donk reg [NL50 prima]

                      Päris julm vend oled, keep it up!:D

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #116
                        Re: donk reg [NL50 prima]

                        lõpetasin siiski tänase päeva täna, ametlikult on küll uus päev aga see selleks, lõppseis tänaseks päevaks siis +912€

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #117
                          Re: donk reg [NL50 prima]

                          väga nice, arvestada sinna otsa veel rakeback ja saab väga kena teise mehe kuupalga ühe päevaga.
                          6max ikka?

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #118
                            Re: donk reg [NL50 prima]

                            Wow - ilus graph. Eeskujulik non-sd joon samuti. Kas su lifetimel ka see ülessepoole kihutab?

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #119
                              Re: donk reg [NL50 prima]

                              6max jah ning see graph ongi mu purple lounge lifetime graph, rakeback on nice jah 16 juuli - 20 juuli 350€

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #120
                                Re: donk reg [NL50 prima]

                                Kas pokkerituba pakub rakebacki, või migni läbi teise lehe tegid?

                                Comment

                                Working...